Zkušenosti s tepelným čerpadlem

Tepelné čerpadlo je pro rodinný dům skvělé řešení! Snižte svoje náklady na vytápění a ohřev vody na minimum a k záruce na tepelné čerpadlo získejte ještě 5 letou záruku na zařízení i montáž přímo od společnosti Tenaur. Kvalita výrobku i kvalita montáže je zárukou spokojenosti každého klienta. Tenaur má na kontě desítky úspěšných realizací, které majitelům uspořily i více jak polovinu z původních nákladů. Jaké tepelné čerpadlo pro rodinný dům tedy vybrat, aby byla úspora co největší?

Zkušenosti s tepelným čerpadlem

Dle zkušeností našich techniků i zákazníků, jsou skvělým řešením cenově dostupná tepelná čerpadla vzduch / voda, která si poradí i s chladnějším počasím v průběhu zimních měsíců. Skvělé výrobky nabízí například švédská společnost Nibe, ale také Mitsubishi, které je o něco známější také díky svým ostatním produktům a spotřebičům do domácnosti. Pokud je váš dům v oblasti, která je klimaticky nestálá a podmínky pro získávání tepelné energie ze vzduchu nejsou optimální, doporučujeme zvážit pořízení tepelného čerpadla země / voda, která obstojí i v horských oblastech. Pro vysoce stabilní výkon jej samozřejmě můžete umístit kdekoliv v ČR.

Tepelná čerpadla Nibe

V sortimentu najdete tepelná čerpadla Nibe vzduch / voda, tak i tepelná čerpadla Nibe země / voda. V obou případech jedná o velmi kvalitní a lety prověřená zařízení, která vám můžeme jedině doporučit. Vynikají svým stabilním a hospodárným chodem, jsou tichá, a navíc se vyrábějí v uživatelsky přívětivém designu ovládání zařízení. Švédská tepelná čerpadla Nibe nejsou poruchová. Případný servis však dokážeme snadno zajistit, a to včetně náhradních dílů. Nákup neznámých východních značek čerpadel je nebezpečný právě kvůli absenci autorizovaného servisu a téměř úplné nedostupnosti náhradních dílů. Srdcem tepelného čerpadla je kompresor, a právě na jeho kvalitu je při výběru třeba dbát.