Jaký je výkon tepelného čerpadla Nibe?

Tenaur dodává tepelná čerpadla pouze od ověřených a kvalitních značek, na které se můžete spolehnout ať se děje, co se děje. Jedním příkladem za všechny jsou tepelná čerpadla Nibe. Splňují veškeré základní požadavky na kvalitní zařízení. Pyšní se dlouhou životností, snadnou údržbou, hospodárným chodem, jejich provoz je tichý a nezaberou více místa, než je potřeba. U nás je zákazníci nejčastěji volí v provozní variantě vzduch / voda.

Ideální tepelné čerpadlo pro rodinný dům?

Většina našeho území se nachází v klidné klimatické zóně bez nárazových výkyvů teplot. Proto jsou tepelná čerpadla vzduch / voda, která by v náročných severských podmínkách natolik neobstála, skvělou volbou!

Není však čerpadlo, jako čerpadlo. Zatím co tepelná čerpadla Nibe vzduch / voda, dovedou bez větších potíží běžet celý rok a zajistit vám tak pohodlné vytápění či ohřev vody, méně kvalitní zařízení, která se k nám na trh dostávají, si se zimou neporadí a jejich výkon rapidně klesá. Samotný servis těchto až příliš levných výrobků je velmi problematický. Pokud chcete opravdu získat plnohodnotný zdroj tepelné energie a ušetřit každý rok velkou část nákladů s ní spojenou, vsaďte na kvalitní, ověřené výrobce, kteří poskytují dlouhou záruku. Nibe je švédskou technologickou jedničkou ve svém oboru. Na trhu je už neuvěřitelných padesát let a svým zákazníkům má co nabídnout!

Výkon je klíčem k úspoře

Špatně dimenzované tepelné čerpadlo je spíše ke zlosti nežli k užitku. S výběrem vhodného zařízení s patřičnými parametry vám mile rádi pomůžeme a půjde to i s úsměvem!  K běžně instalovaným zařízením patří třeba tepelné čerpadlo Nibe 14 kW. Než si ale vyberete, musíte zvážit, jaký výkon od čerpadla ve skutečnosti očekáváte. Budete ohřívat užitkovou vodu? A co vodu do bazénu? Vytápíte zimní zahradu nebo saunu? To vše je třeba vzít v úvahu. Ideální je také postarat se o zateplení objektu. Investice se vám vrátí rychleji a také roční náklady, které ušetříte, zase o něco narostou.

Jak na získat dotaci na tepelné čerpadlo Nibe

O Kotlíkových dotacích jste již asi slyšeli. Je tu však také dotační program Nová zelená úsporám, který vám s investicí pomůže. Jak na to? Nechte to na nás! S podáváním žádostí máme již tolik zkušeností, že se nám jen málokterá vrátí zpět. Umíme připravit dokumentaci, zajistit potřebná razítka a obstaráme za vás i pochůzky. Budete tak mít jistotu, že v žádosti nic neopomenete a zbytečně se tak nevyřadíte ze hry.