Tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan

Tepelná čerpadla Mitsubishi z řady Zubadan Inverter jsou propracovaná zařízení fungující na principu vzduch / voda. Spolu s výrobní řadou Mitsubishi Power Inverter tvoří ucelenou nabídku tepelných čerpadel vzduch / voda. Tepelná čerpadla Mitsubishi jsou dostupná od výkonu 4 kW až do 400 kW. Instalujeme je tedy nejen do rodinných domů, ale také firemních sídel a provozů.

Tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan Inverter – New Generation

Nová generace tepelných čerpadel Mitsubishi Zubadan navazuje na předchozí sérii tepelných čerpadel vzduch / voda, která byla tvořena nejprodávanějšími produkty Mitsubishi. Výrobní řada Zubadan je dostupná ve výkonu od 8 do 23 kW. Zařízení jsou vhodná pro novostavby i stávající zástavbu, která prochází rekonstrukcí. Díky optimalizaci výparníku má nová generace ještě lepší energetickou účinnost v zimním období. Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan jsou schopna zachovat si výkon až do -15 stupňů Celsia a provoz aktivně běží až do -28 stupňů Celsia a to na 75 %. Teplotní rozsah provozuschopnosti s garantovaným výkonem je tedy od -28 do +35 stupňů Celsia, což jsou pro naše mírné podnebné podmínky naprosto dostačující čísla.

Pro Českou republiku je tepelné čerpadlo vzduch / voda ideálním řešením

Mitsubishi se dlouhodobě zaměřuje právě na tepelná čerpadla vzduch / voda a za tu dobu již dovedla svoji práci k dokonalosti. Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan Inverter – New Generation přináší ještě lepší a stabilnější výkon, který zajistí fungování tepelného čerpadla po celý rok. V oblastech s nižšími a kolísavými teplotami pak slibuje výkon na 75 %, což je stále hodnota, na kterou se dá spolehnout. Zákazníci z České republiky pak nejčastěji volí právě tepelná čerpadla vzduch / voda a případně k nim pořizují záložní tepelný zdroj v podobě elektrokotle, který není náročný na údržbu, nebo domácího krbu / kamen. Taková kombinace je naprosto dostačující, stále ještě ekonomická a schopná zajistit vytápění i ohřev vody pro celý objekt po celý rok.

2019-03-15T18:20:12+00:00