Tepelné čerpadlo Mitsubishi zubadan cena 

Kolik stojí tepelné čerpadlo? To je otázka, kterou dostáváme velmi často a na kterou v zásadě není správná odpověď. Cenu samotného tepelné čerpadla, v tomto případě tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan, lze samozřejmě snadno dohledat v katalogu výrobce. Nejedná se však o konečnou částku. Celá investice je daleko větší. Přesto se však vyplatí a její návratnost je při správně zvoleném zařízení a odborné instalaci vysoká. Náklady můžete navíc snížit díky dotacím z programu Kotlíkové dotace nebo Nová zelená úsporám.

Tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan a jeho cena

Při kalkulaci nákladů na pořízení tepelného čerpadla je třeba počítat nejen s možností čerpání dotací, ale také s návratností celé investice, která může být reálná již do 4 let od pořízení zařízení. Pokud vás zajímají konkrétní příklady našich klientů včetně kalkulace nákladů a uspořených peněz po instalaci tepelného čerpadla, podívejte se do sekce příkladových instalací. Tepelná čerpadla Mitsubishi vzduch / voda jsou velmi kvalitní a lety prověřená zařízení, která se pyšní nejen dlouhou životností, ale také širokou výkonnostní škálou, v níž se vyrábějí. A právě dobře dimenzovaný výkon tepelného čerpadla je klíč k rychlé návratnosti investice.

Kalkulace ceny tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan a návrh celkového řešení

Pokud vás zajímá výsledná cena, nebo chcete znát alespoň přibližný odhad z nákladů na pořízení a instalaci tepelného čerpadla, zašlete nám nezávaznou poptávku, v níž specifikujte typ objektu a vaše přibližné představy a my se vám ozveme s cenovou nabídkou. V Tenauru jsme jedničkou na trhu s tepelnými čerpadly a díky našim bohatým zkušenostem se na nás můžete spolehnout v každém ohledu. Pomůžeme vám vybrat takové tepelné čerpadlo, které bude pro váš záměr nejvhodnější, a náklady na pořízení byly minimální. Postaráme se vám i o záruční a pozáruční servis a celou instalaci zařízení. Návratnost vhodně navrženého a bezchybně instalovaného tepelného čerpadla je až překvapivě rychlá.

2019-04-18T11:32:17+00:00