Jaká je cena tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan?

Kolik stojí tepelné čerpadlo? To je otázka, kterou dostáváme velmi často, a na kterou v zásadě není nikdy stejná odpověď. Cenu samotného tepelné čerpadla, v tomto případě tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan, lze samozřejmě snadno dohledat v katalogu výrobce. Nejedná se však o konečnou částku. Celá investice je daleko větší. Přesto se však vyplatí a její návratnost je při správně zvoleném zařízení a odborné instalaci vysoká.

Tepelné čerpadlo Mitsubishi Zubadan a jeho cena

Při kalkulaci nákladů na pořízení tepelného čerpadla je třeba počítat s různými faktory, kterou konečnou cenu ovlivňují:

  • Stavební konstrukce domu (m² vytápěné plochy, zateplení domu atd.)
  • Současná tepelná ztráta v kW
  • Stávající zdroj tepla a jeho spotřebu paliva
  • Počet členů domácnosti
  • Lokalita, ve které se dům nachází
  • Získání státní dotací z programu Kotlíkové dotace nebo Nová zelená úsporám.
Tepelné čerpadlo vzduch voda

Zajímá vás cena tepelného čerpadla pro váš dům?

Po vyplnění vám do 2 dnů přijde kompletní cenová kalkulace na míru zdarma!

Kalkulace ceny tepelného čerpadla Mitsubishi Zubadan a návrh celkového řešení

Pokud vás zajímá výsledná cena, nebo chcete znát alespoň přibližný odhad z nákladů na pořízení a instalaci tepelného čerpadla, zkuste naši kalkulačku tepelných čerpadel, v níž specifikujte typ objektu nebo vaše tepelné ztráty. Do dvou dnů vám vypracujeme cenovou kalkulaci na míru se vším všudy. Nebojte, vše je naprosto zdarma a hlavně nezávazné.

Tepelná čerpadla Mitsubishi vzduch / voda jsou velmi kvalitní a lety prověřená zařízení, která se pyšní nejen dlouhou životností, ale také širokou výkonnostní škálou, v níž se vyrábějí. A právě dobře dimenzovaný výkon tepelného čerpadla je klíč k rychlé návratnosti investice. Při vhodně zvoleném zařízení můžete očekávat návratnost již do 8 let. Se státní dotací ještě dříve.

Výrobce Mitsubishi se pyšní stabilním výkonem až do – 20 stupňů Celsia a velice tichým chodem, který je srovnatelný například s hlukem vaší lednice.

V Tenauru jsme jedničkou na trhu s tepelnými čerpadly a díky našim bohatým zkušenostem se na nás můžete spolehnout v každém ohledu. Pomůžeme vám vybrat takové tepelné čerpadlo, které bude pro váš záměr nejvhodnější, a náklady na pořízení byly minimální. Postaráme se vám i o záruční a pozáruční servis a celou instalaci zařízení. Návratnost vhodně navrženého a bezchybně instalovaného tepelného čerpadla je až překvapivě rychlá.

Tenaur servis