Tepelné čerpadlo vzduch voda LG Therma V

Řekli jsme si, že vám postupně představíme jednotlivá tepelná čerpadla, která naše společnost instaluje. Tentokrát vám blíže představíme tepelné čerpadlo LG Therma V, které funguje na principu vzduch / voda. Zařízení je opatřeno doplňkovým ohřevem teplé užitkové vody. K okruhu lze navíc připojit klimatizační jednotku.

Stabilní výkon tepelného čerpadla a tichý provoz

LG Therma V funguje stabilně i při náhlém poklesu teploty a lze ho nastavit tak, aby samo reagovalo na změny vnějšího klimatu. Tepelné čerpadlo navíc zaručuje tichý a bezpečný provoz a to i při náhlém výpadku proudu. Ovládat jej lze i na dálku přes internetové připojení.

Energetická třída a výkon

Díky vodnímu čerpadlu třídy A má zařízení až o 65 % nižší nároky na příkon. Tepelné čerpadlo LG Therma V se vyrábí ve čtyřech výkonnostních variantách.

Tepelné čerpadlo vzduch / voda 9 kw

Nejslabší typ v rámci nabídky LG Therma V je vhodný především pro chaty a menší domky, případně jako jeden z vytápěcích prvků po propojení s dalšími tepelným zdrojem.

Výkonnější tepelné čerpadlo vzduch / voda 12 kw

Již častěji instalované LG Therma V 12 kw je už častější volbou. Stále se instaluje spíše u menších rodinných domů, případně domů, kde plánuje žít starší pár.

Tepelná čerpadla LG Therma V 14 kw a 16 kw

Tato 2 nejvýkonnější tepelná čerpadla v rámci řady LG Therma V spolehlivě vyhřejí střední až větší rodinný dům.

Na LG Therma V lze získat dotaci

Na výměnu starého kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo LG Therma V lze čerpat dotaci z programu Kotlíkové dotace ve výši 70 – 80 %. Rádi vám poradíme s kotlíkovou dotací v Plzeňském kraji, Středočeském kraji a současně i Karlovarském kraji. Stačí se zastavit u nás v sídle společnosti ve Staňkově nebo v našem meeting pointu v DEPO2015.

2018-04-16T19:46:48+00:00