Loading...

Tepelné čerpadlo LG Therma V

Potřebujete poradit

Proč mít tepelné čerpadlo od nás?

Nainstalováno přes 1000 čerpadel

Záruka 5 let na montáž i čerpadlo

21 let zkušeností

Nová zelená úsporám – náhrada elektrického vytápění nebo lokálních kamen za tepelné čerpadlo

Řekli jsme si, že vám postupně představíme jednotlivá tepelná čerpadla, která naše společnost instaluje. Tentokrát vám blíže představíme tepelné čerpadlo LG Therma V, které funguje na principu vzduch / voda. Zařízení je opatřeno doplňkovým ohřevem teplé užitkové vody. K okruhu lze navíc připojit klimatizační jednotku.

Stabilní výkon tepelného čerpadla a tichý provoz

LG Therma V funguje stabilně i při náhlém poklesu teploty a lze ho nastavit tak, aby samo reagovalo na změny vnějšího klimatu. Tepelné čerpadlo navíc zaručuje tichý a bezpečný provoz a to i při náhlém výpadku proudu. Ovládat jej lze i na dálku přes internetové připojení.

Energetická třída a výkon

Díky vodnímu čerpadlu třídy A má zařízení až o 65 % nižší nároky na příkon. Tepelné čerpadlo LG Therma V se vyrábí ve čtyřech výkonnostních variantách.

Tepelné čerpadlo vzduch / voda 9 kw

Nejslabší typ v rámci nabídky LG Therma V je vhodný především pro chaty a menší domky, případně jako jeden z vytápěcích prvků po propojení s dalšími tepelným zdrojem.

Jak na dotaci na tepelné čerpadlo LG Therma V?

Výkonnější tepelné čerpadlo vzduch / voda 12 kw

Již častěji instalované LG Therma V 12 kw je už častější volbou. Stále se instaluje spíše u menších rodinných domů, případně domů, kde plánuje žít starší pár.

Tepelná čerpadla LG Therma V 14 kw a 16 kw

Tato 2 nejvýkonnější tepelná čerpadla v rámci řady LG Therma V spolehlivě vyhřejí střední až větší rodinný dům.

Na LG Therma V lze získat dotaci

Na výměnu starého kotle na tuhá paliva za tepelné čerpadlo LG Therma V lze čerpat dotaci z programu Kotlíkové dotace ve výši 70 – 80 %. Rádi vám poradíme s kotlíkovou dotací v Plzeňském kraji, Středočeském kraji a současně i Karlovarském kraji. Stačí se zastavit u nás v sídle společnosti ve Staňkově nebo v našem meeting pointu v DEPO2015.

Žádejte o dotaci Zelená úsporám ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vaše osobní údaje bude zpracovávat naše sesterská společnost ČEZ Prodej a.s..
Bližší podmínky jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů.