Montáž tepelných čerpadel v Ústí nad Labem a okolí

Máme však pokrytí po celé ČR. Podívejte se, kde všude nás najdete nebo můžete na přehled tepelných čerpadel.

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Tepelná čerpadla instalujeme více než 22 let a máme zastoupení po celé České republice. Pouze v Ústeckém kraji jsme realizovali za poslední rok téměř 60 instalací tepelných čerpadel. Zastavte se za námi v naší pobočce v Roudnici nad Labem v ulici Terezínská 1359, 413 01 a prokonzultujte možnosti pořízení tepelného čerpadla. Na každé naší pobočce je vám k dispozici tým profesionálů, který vám s výběrem rád poradí, stačí nás ovšem kontaktovat prostřednictvím poptávkového formuláře či e-mailem a náš tým může dorazit rovnou k vám. Rádi pro vás také vypracujeme nezávaznou kalkulaci zdarma.

Tenaur
Tepelné čerpadlo

Svěřte se autorizovanému dodavateli s dlouholetými zkušenostmi

Kromě individuálního přístupu ke každému zákazníkovi nabízíme více než 22 let zkušeností v oblasti tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů. Nabízíme prodlouženou záruční lhůtu na tepelné čerpadlo 5 let a zároveň komplexní servisní služby. Náš tým specialistů zajišťuje online monitoring vašeho zařízení a obstarává preventivní i servisní prohlídky, které předchází jakýmkoliv komplikacím. V případě výskytu jakéhokoliv problému vám je kdykoliv k dispozici náš technický tým odborníků na tepelná čerpadla.

Jak vybrat vhodné tepelné čerpadlo? Poradíme vám.

Zvolit vhodný typ tepelného čerpadla není pro každého lehký úkol. Na českém trhu se vyskytuje velké množství typů tepelných čerpadel, které nabízejí různé parametry a vlastnosti. My vsázíme na jistotu a dodáváme nejkvalitnější značky tepelných čerpadel od ověřených výrobců s dlouholetou působností na trhu.  Vybrat si u nás můžete kvalitní tepelná čerpadla švédské značky NIBE, či světově známou a oblíbenou značku Mitsubishi.

Tepelné čerpadlo vzduch voda

Hlavní výhody pořízení tepelného čerpadla

 • Ekonomická úspora
 • Poměrně rychlá a stabilní návratnost
 • Komfortní způsob vytápění bez námahy
 • Bezúdržbové zařízení nevyžadující vaši pozornost
 • Možnost využití státní dotace
 • Možnost propojení systému s domácí fotovoltaikou

Instalujeme všechny druhy tepelných čerpadel. Ať už chcete nejoblíbenější druh tepelného čerpadla vzduch/voda, či tepelné čerpadlo s nejstálejším výkonem země/voda. Pro majitele vodních zdrojů nabízíme vhodnou variantu voda/voda, a pro vytápění menších prostor jako jsou byty či kanceláře, instalujeme čerpadla vzduch/vzduch. Každý druh tepelného čerpadla má své výhody a specifické nároky na instalaci a umístění. Důležitou roli hraje lokalita (včetně nadmořské výšky) vašeho domu, tepelné ztráty objektu a zastavěná plocha.

Napájení tepelného čerpadla vlastní fotovoltaikou

Zvyšte svou energetickou soběstačnost a pořiďte si vlastní domácí fotovoltaiku, která bude po celý rok dodávat elektřinu nejen vašemu tepelnému čerpadlu, ale i zbytku celého domu. Kombinace tepelného čerpadla a fotovoltaiky vám ročně dokáže ušetřit až 80 % za energie. Díky modernímu zařízení můžete tak nejen topit, ale i ohřívat užitkovou vodu, vodu v bazénu či chladit interiér. Navíc můžete přebytečnou energii ukládat na později do zásobníku s teplou vodou či do domácí baterie. Poptejte se našich odborníků na kombinaci zařízení a získejte zdarma kalkulaci na míru.

Fotovoltaická elektrárna
Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


  Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

  Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky