MONTUJEME TEPELNÁ ČERPADLA V PLZNI A OKOLÍ

Máme však pokrytí po celé ČR. Podívejte se, kde všude nás najdete nebo můžete na přehled tepelných čerpadel.

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Zastavte se u nás!

Zákaznické centrum Plzeň

Plzeň
Guldenerova 17
301 00 Plzeň
Zjistit více

Pobočka Ohučov

Ohučov
Ohučov 47
345 61 Staňkov
Zobrazit více >

Sídlíme nedaleko Plzně a tak máme výbornou obslužnost pro celý Plzeňský kraj. Přímo v centru Plzně se nachází naše zákaznické centrum, kde vás kdykoliv během pracovních dnů rádi uvidíme. Na českém trhu ovšem zabíráme široké pole působnosti. Další naše pobočky naleznete jak ve Středočeském kraji, tak na Moravě. Jen za poslední rok jsme provedli v Tenauru téměř 250 nových instalací tepelných čerpadel. 

Setkejme se v Plzni nebo se zastavte přímo v showroomu

Naše dveře jsou vám vždy otevřeny. Rádi vám poradíme s výběrem tepelného čerpadla i možností propojení systému s fotovoltaickou elektrárnou. Naši odborníci s vámi rádi prokonzultují všechny možnosti instalací včetně následného servisu a pravidelných revizí. Navíc pro vás zajistíme žádost o státní dotaci Nová zelená úsporám,  nebo Kotlíkovou dotaci, která výrazně pomůže snížit vaší investici. Stačí nás kontaktovat přes poptávkový formulář.

Máte-li zájem o předvedení tepelného čerpadla, můžete se za námi zastavit ve Staňkově, vzdáleném od Plzně asi půl hodiny jízdy směrem na Domažlice.

Tenaur

Zajímá vás cena tepelného čerpadla pro váš dům?

Po vyplnění vám do 2 dnů přijde kompletní cenová kalkulace na míru zdarma!

Instalujeme všechny druhy tepelných čerpadel

Tepelné čerpadlo

Provádíme instalace všech čtyř typů tepelných čerpadel včetně kompletních servisních služeb.

Nejčastěji instalovaná tepelná čerpadla vzduch / voda dokážeme nainstalovat v krátkém termínu. Pokud však bydlíte ve vyšší nadmořské výšce, nad 600 metrů nad mořem, pak je pro vás vhodné spíše tepelné čerpadlo země / voda.

Nevíte si rady, které tepelné čerpadlo je pro vás to pravé?

Proč tepelné čerpadlo od Tenauru?

  • Zajistíme instalaci a kompletní servisní služby
  • Vyřídíme za vás žádost o státní dotaci
  • Nabízíme propojení systému s tepelným čerpadlem
  • Máme pokrytí po celé ČR!
Tenaur

Záruka 5 let na montáž i tepelné čerpadlo

Na všechny instalace platí prodloužená 5letá záruka! Nabízíme vám také servisní služby včetně online monitoringu vašeho zařízení. Nejčastější díly máme vždy skladem a naši technici se orientují jak na preventivní a revizní prohlídky, tak na záruční a pozáruční servis tepelných čerpadel. K zastižení jsou pak od pondělí do soboty.

Fotovoltaická elektrárna

Propojení tepelného čerpadla a fotovoltaiky

Pokud chcete zvýšit své úspory za energie a navíc být téměř energeticky soběstační, poptejte i fotovoltaickou elektrárnou. Zajišťujeme instalaci obou systémů, na které navíc máte možnost získát státní dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám. Získat můžete až 170 000 Kč včetně nabízených bonusů. Díky tomu se výrazně sníží vaše počáteční investice a zároveň zvýší návratnost, kterou můžete očekávat již v prvních 6-7 letech.

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


    Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky