MONTUJEME TEPELNÁ ČERPADLA V PLZNI A OKOLÍ

Máme však pokrytí po celé ČR. Podívejte se, kde všude nás najdete nebo můžete na přehled tepelných čerpadel.

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Sídlíme nedaleko Plzně a tak máme výbornou obslužnost nejen pro celý Plzeňský kraj. Dá se říct,
že jeden z našich montážních či servisních týmů je v Plzni prakticky denně. Na trhu zabíráme široké pole působnosti až po Středočeský kraj a Prahu.  Jen za poslední rok jsme provedli v Tenauru téměř 250 nových instalací tepelných čerpadel. 

Setkejme se v Plzni nebo se zastavte přímo v showroomu

Naše dveře jsou vám otevřeny a poradíme si nejen se samotnou instalací a servisem tepelného čerpadla. Poradíme vám také, jak nahradit starý kotel tepelným čerpadlem, jaký typ tepelného čerpadla vybrat i jak čerpat na instalaci a pořízení systému dotace z dotačního programu Kotlíkové dotace. Stačí nás jen kontaktovat, ideálně přes náš poptávkový formulář, případně emailem.

Máte-li zájem o předvedení tepelného čerpadla, můžete se za námi zastavit ve Staňkově, vzdáleném od Plzně asi půl hodinku jízdy směrem na Domažlice.

Instalujeme všechny druhy tepelných čerpadel

Provádíme instalace čtyř typů tepelných čerpadel včetně kompletních servisních služeb. Nejčastěji instalovaná
tepelná čerpadla vzduch / voda dokážeme nainstalovat v krátkém termínu. Pokud však bydlíte ve vyšší nadmořské výšce, nad 600 metrů nad mořem, pak je pro vás vhodné spíše tepelné čerpadlo země / voda.

Záruka 5 let na montáž i tepelné čerpadlo

Na všechny instalace platí jednotná 5 letá záruka! Ať už jde o tepelné čerpadlo země/voda, vzduch/voda, voda/voda nebo vzduch/vzduch, nabízíme vám také servisní služby včetně online monitoringu vašeho zařízení. Nejčastější díly máme vždy skladem a naši technici se orientují jak na preventivní a revizní prohlídky, tak na záruční a pozáruční servis tepelných čerpadel. K zastižení jsou pak od pondělí do soboty.

Získejte přesnou kalkulaci dle velikosti domu

Propojení tepelného čerpadla a fotovoltaiky

Pokud chcete zvýšit své úspory za energie a navíc být téměř energeticky soběstační, poptejte i fotovoltaickou elektrárnou. Zajišťujeme instalaci obou systémů, na které navíc máte možnost získát státní dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám. Získat můžete až 170 000 Kč včetně nabízených bonusů. Díky tomu se výrazně sníží vaše počáteční investice a zároveň zvýší návratnost, kterou můžete očekávat již v prvních 6-7 letech.

Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.