Montáž tepelných čerpadel pro Liberec a okolí

Máme však pokrytí po celé ČR. Podívejte se, kde všude nás najdete nebo můžete na přehled tepelných čerpadel.

Přemýšlíte o pořízení tepelného čerpadla? Obraťte se na specialisty v oboru, kteří vám s výběrem nejvhodnějšího zařízení pro váš dům rádi pomohou. Na trhu tepelných čerpadel máme více než 22 let zkušeností a pouze v Liberci a jeho okolí jsme za poslední rok realizovali téměř 60 instalací u spokojených zákazníků. Tepelná čerpadla ovšem instalujeme po celé České republice.

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Sjednejte si s námi schůzku na pobočce v Roudnici nad Labem v ulici Terezínská 1359, 413 01, která je od Liberce nebo například od Děčína vzdálená pouhou hodinu cesty. Náš tým vám odborně poradí a prokonzultuje s vámi veškeré možnosti pořízení tepelného čerpadla. V případě zájmu vám vypracujeme nezávaznou kalkulaci zdarma včetně žádosti o státní dotaci.

Tenaur
Tenaur

Proč tepelné čerpadlo od Tenauru?

S námi získáte nejen prodlouženou 5letou záruku, ale mnoho dalších výhod. Kromě instalace zařízení zajišťujeme i komplexní servisní služby. Náš technický tým obstarává online monitoring vašeho tepelného čerpadla, a zároveň zajišťuje preventivní i servisní prohlídky v záruční době i po ní. Pokud se vyskytne nějaký problém, můžete se na nás kdykoliv obrátit. 

Pořiďte si nejkvalitnější tepelné čerpadlo na trhu

Dodáváme tepelná čerpadla nejkvalitnějších značek od ověřených světových výrobců NIBE a Mitsubishi. Realizujeme instalace všech existujících druhů tepelných čerpadel. Nejvíce oblíbené v českých podmínkách je tepelné čerpadlo vzduch/voda, které nabízí nejlepší poměr cena a výkon.  Pro oblasti nad 600 m.n.m. je vhodnější varianta země/voda, která zajišťuje stabilnější výkon ve vysokých mrazech. Pokud pocházíte z Liberce a okolí, bude pro vás tato varianta vzduch/voda pravděpodobně nejvýhodnější. Ovšem v případě, že chcete vytápět dům v Jizerských horách, stojí za zvážení varianta země/voda. Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch je vhodné pro vytápění menších prostor, jako například rekreačních chalup či malých bytů. Nejméně častá je varianta voda/voda, pro kterou je potřeba vlastnit vodní zdroj.

Každý druh tepelné čerpadla má specifické vlastnosti a nároky na instalaci. Při výběru hraje důležitou roli nejen lokalita, ale technické možnosti vašeho domu, zastavěná plocha či tepelné ztráty objektu. Sjednejte si s námi konzultaci prostřednictvím kontaktního formuláře či e-mailem.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla?

 • Vysoká úspora za energie až 70 %
 • Stabilní a rychlá finanční návratnost
 • Pohodlný způsob vytápění
 • Bezúdržbový provoz
 • Snížení počáteční investice díky státní dotaci
 • Možnost propojení systému s domácí fotovoltaikou

Tepelné čerpadlo v kombinaci s fotovoltaickou elektrárnou

Pokud chcete snížit své náklady za energie a zároveň zvýšit svou energetickou soběstačnost pořiďte si k tepelnému čerpadlu vlastní fotovoltaickou elektrárnu. Tato nejmodernější kombinace zařízení vám zajistí až 80% roční úsporu. Tepelné čerpadlo s fotovoltaikou propojujeme inteligentním systémem TENGEO Powerheat, který se za vás postará o hospodárný chod domácnosti a optimální využití vlastní solární energie. Na obě zařízení máte možnost získat státní dotaci, díky které můžete získat zpět až polovinu vynaložených nákladů. Ozvěte se nám, vypracujeme vám nejen kalkulaci na míru, ale navíc vyřídíme státní dotaci za vás.

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


  Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

  Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky