Tepelná čerpadla pro Klatovy a okolí

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Montážní tým tepelných čerpadel pro Klatovy a okolí

Věděli jste, že v Plzeňském kraji sídlí jedna z největších firem zaměřených na instalaci a dodávku teplených čerpadel u nás v ČR? Máme dlouholetou tradici. Během 23 let jsme nainstalovali už téměř 2000 tepelných čerpadel.  Naše centrála sídlí ve městě Staňkov, jen asi 30 km vzdáleném od města Klatovy.
Každý rok jen v Klatovech a okolí dodáme, nainstalujeme a servisujeme přes 50 tepelných čerpadel. Na to, jak takové tepelné čerpadlo vypadá
a funguje, se navíc můžete přijet podívat přímo do našeho hlavního sídla ve Staňkově.

Tenaur

Naše pobočky pro Klatovy a okolí

Pobočka Staňkov

Průmyslová zóna
Ohučov 47
345 61 Staňkov
Zobrazit více >

Zákaznické centrum Plzeň

Plzeň
Guldenerova 17
301 00 Plzeň
Zjistit více

Tenaur

A o jaká tepelná čerpadla je na Klatovsku největší zájem?

Vzhledem k mírnému klimatu, do hor je to přece jen ještě kus, jsou zde nejčastěji instalována tepelná čerpadla vzduch / voda.
Velký zájem je o tepelná čerpadla splňující podmínky pro ekodesign, a to nejen díky možnostem čerpání dotací, ale také jejich bezchybnému a šetrnému provozu. Kombinace vzduch / voda se pak vyplatí dvojnásob. Nejen, že díky používání tepelného čerpadla na místo tuhých paliv chráníte životní prostředí, ale šetříte také svojí peněženku. I se záložním zdrojem tepla se vám cena tepelného čerpadla, i s kombinovaným ohřevem teplé užitkové vody,
může navrátit již do 6 let od zakoupení. Čerpadlo lze navíc kombinovat i s termickými nebo solárními panely a instalovat ho lze nejen do rodinných domků, ale i veřejných a průmyslových budov a firemních sídel. Tepelná čerpadla jsou vhodná i pro bytové domy.

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


    Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky