TEPELNÁ ČERPADLA PRO FRÝDEK MÍSTEK A OKOLÍ

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Hledáte spolehlivého dodavatele tepelných čerpadel v Moravskoslezském kraji? Společnost Tenaur má pobočku ve Frýdku-Místku, kde na vás čeká tým specialistů na tepelná čerpadla. Pouze ve Frýdku-Místku a okolí instalujeme více než 70 tepelných čerpadel ročně! Zastavte se u nás na pobočce a prokonzultujte možnost pořízení tepelného čerpadla s našimi odborníky.

Proč tepelné čerpadlo od Tenauru

 • Zajišťujeme dodání, odbornou instalaci a komplexní servisní služby.
 • Pravidelné revize a online vzdálený monitoring vašeho zařízení.
 • Nabízíme prodlouženou záruku 5 let.
 • Dokážeme tepelné čerpadlo propojit s vaší fotovoltaickou elektrárnou.
 • Vyřídíme za vás žádost o státní dotaci.
Tenaur

Nevíte si rady, jaké tepelné čerpadlo je pro vás vhodné?

Tepelné čerpadlo

Náš expertní tým se stará nejen o profesionální montáž tepelných čerpadel, ale také o pravidelné servisní prohlídky a revize. V případě potřeby tak budete mít vašeho servisního technika vždy k dispozici. Servisní tým ovšem za vámi dojede po celé České republice. Během našeho působení, které již trvá přes 22 let, jsme získali bohaté zkušenosti v oblasti tepelných čerpadel, ale i fotovoltaických systémů.

Neváhejte se na nás obrátit, ať už si nevíte rady s výběrem, instalací, fotovoltaikou, žádostí o dotaci, nebo servisem stávajícího zařízení. Naše služby jsou tu pro vás v té nejvyšší kvalitě napříč celou republikou. Stačí vyplnit poptávkový formulář nebo si sjednat schůzku prostřednictvím e-mailu či telefonicky. Budeme se na vás těšit na naši pobočce ve Frýdku-Místku!

Adresa:

Sídlo Tenaur s. r. o

K Čističce 218

Sviadnov

739 25

Tepelné čerpadlo vzduch voda
Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


  Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

  Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky