MONTÁŽNÍ TÝM TEPELNÝCH ČERPADEL PRO DOMAŽLICE

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Nová zelená úsporám – náhrada elektrického vytápění nebo lokálních kamen za tepelné čerpadlo

Váháte s výběrem tepelného čerpadla? Možná si prostě jen potřebujete čerpadlo „osahat“, vidět ho v provozu a poradit se s odborníky. A věděli jste, že jen necelých 21 kilometrů od Domažlic sídlí jedna z největších instalačních firem v západních Čechách? Jsme tým Tenaur a disponujeme zkušenostmi a praxí.  Jsme na trhu už přes 22 let. Navíc sídlíme jen kousek za Domažlicemi, ve městě Staňkov (směrem na Horšovský Týn).

Tenaur

Jaká jsou nejčastěji instalovaná teplená čerpadla na Domažlicku?

I na Domažlicku zůstává evergreenem tepelné čerpadlo voda / vzduch kombinované s ohřevem teplé užitkové vody. Vzhledem k vyšším polohám okresu se ale častěji objevují i projekty na tepelná čerpadla fungující na principu země / voda. Oba dva typy lze navíc kombinovat jak s ohřevem TUV a zásobníkem na TUV, tak se solárními a termickými panely. Specialisté Tenauru vám rádi poskytnou potřebné informace a konzultaci k výběru vhodného tepelného čerpadla, aby se vám jeho provoz co nejvíce vyplatil, ale hlavně, aby bezchybně fungovalo po celou dobu jeho dlouhé životnosti. I proto nabízí společnost Tenaur kromě dodávky a instalace také záruční i pozáruční servis tepelných čerpadel. Ve svých řadách mají též školené specialisty na vyřizování žádostí o dotační příspěvky.

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


    Rozšířená poptávka

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.