Tepelná čerpadla pro Domažlice a okolí

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Zajišťujeme instalaci tepelných čerpadel nejen na Domažlicku

Váháte s výběrem tepelného čerpadla? Možná si prostě jen potřebujete čerpadlo „osahat“, vidět ho v provozu a poradit se s odborníky. A věděli jste, že jen necelých 21 kilometrů od Domažlic sídlí jedna z největších instalačních firem v západních Čechách? Jsme tým Tenaur a disponujeme zkušenostmi a praxí.  Jsme na trhu už přes 23 let. Navíc sídlíme jen kousek za Domažlicemi, ve městě Staňkov (směrem na Horšovský Týn).

Naše pobočky nejblíže Domažlicím

Pobočka Ohučov

Průmyslová zóna
Ohučov 47
345 61 Staňkov
Zobrazit více >

Zákaznické centrum Plzeň

Plzeň
Guldenerova 17
301 00 Plzeň
Zjistit více

Tepelné čerpadlo

Zajímá vás cena tepelného čerpadla?

Jaká jsou nejčastěji instalovaná tepelná čerpadla na Domažlicku?

I na Domažlicku zůstává evergreenem tepelné čerpadlo vzduch/voda kombinované s ohřevem teplé užitkové vody. Vzhledem k vyšším polohám okresu se ale častěji objevují i projekty na tepelná čerpadla fungující na principu země/voda. Oba dva typy lze navíc kombinovat jak s ohřevem TUV a zásobníkem na TUV, tak se solárními a termickými panely. Specialisté z Tenauru vám rádi poskytnou potřebné informace a konzultaci k výběru vhodného tepelného čerpadla, aby se vám jeho provoz co nejvíce vyplatil, ale hlavně, aby bezchybně fungovalo po celou dobu jeho dlouhé životnosti. I proto nabízí společnost Tenaur kromě dodávky a instalace také záruční i pozáruční servis tepelných čerpadel. Ve svých řadách mají též školené specialisty na vyřizování žádostí o dotační příspěvky.

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


    Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky