Loading...

Tepelná čerpadla Tengeo

Proč mít tepelné čerpadlo od nás?

Vnitřní jednotky tepelných čerpadel Tengeo

Vnitřní jednotky Tengeo heat jsou kompatibilní s tepelnými čerpadly vzduch-voda. Jejich elegantní design navíc umožňuje jejich umístění kdekoliv v domácnosti. Na výběr máte mezi dvěma variantami jednotek. První, Tengeo DHW, disponuje nerezovým zásobníkem pro ohřev teplé užitkové vody, umožňuje regulaci a ovládání termického solárního systému a jeho součástí je také záložní elektrokotel.

Model Tengeo HW je oproti prvnímu modelu znatelně menší a kompaktnější. Jeho součástí není zásobník na TUV a případný ohřev vody tak musí probíhat v externím zásobníku. Jinak se ale jedná o plnohodnotnou vnitřní jednotku, taktéž v elegantním designu.

Získejte dotaci na tepelná čerpadla Tengeo včetně domácí baterie

Spočítat cenu přesně na míru

Chytrá domácnost

Díky Tengeo control můžete mít pod kontrolou celou domácnost. Chytrá aplikace vám dovolí ovládat vše od ohřevu TUV, fotovoltaiky, bazénu, tepelného čerpadla po žaluzie. Jedná se o ucelený systém, který svým uživatelům přináší veškerý komfort chytré domácnosti. Ovládat ji navíc můžete odkudkoliv, stačí si aplikaci nainstalovat do vašeho telefonu nebo tabletu. Můžete tak pohodlně udržovat teplotu dle aktuálního počasí, vypínat a zapínat ohřev TUV a podobně. Aplikace navíc funguje i samostatně na intuitivních principech ovládání domácnosti.

Tengeo energií neplýtvá

Díky třífázovému úložišti Tengeo Energobox si můžete energii získávanou prostřednictvím fotovoltaických panelů ukládat a vaše domácnost tak může být zcela, nebo alespoň částečně nezávislá na vnějších zdrojích elektrické energie. Získáte tak možnost využívat veškerou energii beze ztrát a chytrý software zajistí její distribuci po domě dle vašich potřeb. Samotné zařízení se vyrábí v nenápadném elegantním designu a můžete ho tak bez obav umístit kdekoliv v interiéru, aniž byste tak narušili harmonii prostoru.

NECHTE SI SPOČÍTAT NÁVRATNOST SYSTÉMU TENGEO NA MÍRU


Rozšířená poptávka

Vaše osobní údaje bude zpracovávat naše sesterská společnost ČEZ Prodej a.s..
Bližší podmínky jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů.