MONTUJEME TEPELNÁ ČERPADLA V DĚČÍNĚ A OKOLÍ

Máme však pokrytí po celé ČR. Podívejte se, kde všude nás najdete nebo můžete na přehled tepelných čerpadel.

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Obraťte se s výběrem tepelného čerpadla na tým profesionálů, který se perfektně orientuje na trhu tepelných čerpadel a odborně vám se vším poradí. Instalujeme tepelná čerpadla jak v Děčíně, tak po celé České republice. Pouze pro oblast Děčína a okolí realizujeme téměř 60 instalací ročně.

Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře či e-mailu. V případě zájmu Vám vypracujeme zdarma nezávaznou kalkulaci na míru. Navíc za vás rádi vyřídíme žádost o státní dotaci, která může výrazně snížit vaši počáteční investici a urychlit finanční návratnost. Rádi vás poznáme i osobně, podívejte se, která z našich poboček je nejblíže vašemu bydlišti a zastavte se u nás.

Tenaur
Tepelné čerpadlo

Vsaďte na autorizovaného dodavatele tepelných čerpadel

Pro naše zákazníky nabízíme prodlouženou záruční lhůtu 5 let. Navíc pro všechny druhy tepelných čerpadel zajišťujeme komplexní servisní služby včetně preventivních i revizních prohlídek. Zajišťujeme online vzdálený monitoring vašeho zařízení a v případě problému, je vám k dispozici náš technický tým specialistů na tepelná čerpadla.

Hlavní výhody tepelného čerpadla

 • Úspora za energie až 70 %
 • Bezúdržbové zařízení nabízející komfort
 • V zimě vytápění v létě klimatizace
 • Možnost státní dotace až 100 000 Kč
 • Šetrné k životnímu prostředí
Tepelné čerpadlo

Které tepelné čerpadlo je pro vás to pravé?

Výběr tepelného čerpadla nemusí být pro každého jednoduchý. Volba vhodného zařízení záleží na mnoha faktorech, jako je například lokalita vašeho domu a nadmořská výška, zastavěná plocha, tepelné ztráty objektu a mnoho dalších.

Dodáváme a instalujeme všechny dostupné druhy tepelných čerpadel na trhu. Zvolit můžete neoblíbenější druh tepelného čerpadla vzduch/voda či tepelné čerpadlo země/voda se stabilním výkonem. V případě, že vlastníte vodní zdroj (rybník, vodní nádrž) můžete uvažovat o variantě voda/voda. Pro vytápění menších prostor jako jsou kanceláře či rekreační chalupa může být vhodnou variantou tepelné čerpadlo vzduch/vzduch. Každý druh tepelného čerpadla má své výhody a specifické nároky na instalaci a umístění.

Propojte své tepelné čerpadlo s fotovoltaickou elektrárnou

Stále více našich zákazníků má zájem o zvýšení své energetické soběstačnosti a snížení účtu za elektřinu. Pořiďte si vy vlastní fotovoltaickou elektrárnu, která dodá elektrickou energii nejen vašemu tepelnému čerpadlu, ale i zbytku celého domu. Díky kombinaci zařízení máte možnost ušetřit až 80 % za energie. Na obě zařízení se vztahuje možnost získání státní dotace, díky které se vám může vrátit až polovina vynaložených nákladů. Ozvěte se nám, rádi vám vypracujeme kalkulaci na míru včetně žádosti o dotaci.

Fotovoltaická elektrárna
Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


  Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

  Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky