Tenaur s.r.o.

Společnost založena v roce 2002 jako jiná právní forma podnikání započatého v roce 1997. Od začátku se firma soustředí na projektování, instalace, servis a poradenství v oblasti technického zabezpečení budov a obnovitelných zdrojů energie. Firma rostla relativně pomalým, ale bezpečným tempem až do dnešní velikosti a významu. Důležitým milníkem bylo vybudování zcela nového firemního sídla v průmyslové zóně Staňkov v roce 2012. Zde se nachází základna společnosti, hlavní administrativní, technické a skladové zázemí. V roce 2014 bylo zřízeno zastoupení v Praze.

Firma má významné postavení na trhu v oboru instalací TZB. Svědčí o tom jak množství, tak velikost jednotlivých zakázek. Ročně provede zhruba 100 instalací tepelných čerpadel včetně realizací velkých výkonů v bytových domech, průmyslových podnicích apod.

Zákazníky jsou Majitelé rodinných domů, Společenství vlastníků bytových jednotek, Státní správa, Národní památkový úřad, Církevní instituce, Majitelé průmyslových podniků, sportovních areálů, ubytovacích a zdravotnických zařízení.

Subdodávky odborného charakteru pro Stavební firmy a Instalatéry TZB.

Působnost v regionech: Plzeňský kraj, Středočeský kraj a Praha.

Filozofií firmy je vstřícný a poctivý přístup k zákazníkovi a kvalitní produktová platforma instalovaných zařízení.

Vize společnosti je zakotvena ve firemním kodexu.

Servis a péče o existující realizace je základ, na kterém firma staví. Jedná se o stovky instalací, kde je prováděna prevence, záruční a pozáruční servis a revizní činnost daná zákonem.

Záruka 5 let je poskytována jednotně na veškerou instalační činnost.