Tepelná čerpadla vzduch/voda 2018-01-19T14:01:21+00:00
Loading...

Poptejte tepelné čerpadlo vzduch/voda

Potřebujete poradit

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Nainstalováno přes 1000 čerpadel

Záruka 5 let na montáž i čerpadlo

21 let zkušeností

Řešení kombinace tepelného čerpadla vzduch/voda je vhodná především pro teplejší oblasti a místa, kde nedochází k příliš velkým výkyvům teplot. Vhodným řešením může být také pro pozemky, které nemají dostatek místa pro zemní kolektor. Rozhodně se ale nehodí do velmi chladných a horských oblastí. Výkon tepelného čerpadla se odvíjí od vnější teploty vzduchu, z nějž čerpadlo odebírá tepelnou energii a je třeba ho doplnit o záložní zdroj energie, případně pořídit takové čerpadlo, které si výkon zachovává i při nepříznivých podmínkách.

tepelné čerpadlo vzduch voda montáž

tepelné čerpadlo vzduch voda - montáž

To je ovšem kompenzováno větší energetickou spotřebou a náklady tak rostou. Měli bychom pořizovat takové čerpadlo, které dokáže pokrýt alespoň 50% naší spotřeby a zároveň dokáže zajistit plynulý chod po celý rok.  Na trhu je několik typů tepelných čerpadel vzduch/voda, které se liší např. způsobem umístění nebo typem konkrétních součástek. Výběr závisí na konkrétních podmínkách i jejich ceně.

 Výhody

K hlavním výhodám patří nižší pořizovací náklady než u jiných typů tepelných čerpadel a také variabilita využití. Instalovat se dá totiž prakticky kdekoliv bez větších zásahů. Vyhnete se tak například nákladným a zdlouhavým zemním pracím a stavebnímu povolení.

  • životnost

  • záruka

tepelné čerpadlo Mistubishi

4 důvody, proč s námi

Záruka 5 let

3 montážní týmy

Servis na vyžádání

21 let zkušeností

Poptejte tepelné čerpadlo vzduch voda ještě dnes

Vaše jméno*

Váš e-mail*

Váš telefon

Váš vzkaz

Rozšířená poptávka