Tepelná čerpadla PZP

PZP je největší českou výrobní společností tepelných čerpadel s více než dvacetiletou tradicí s řadou realizovaných projektů pro soukromé i komerční účely. Společnost se specializuje na výrobu tepelných čerpadel v kombinaci vzduch/voda, země/voda a voda/voda a pokrývá tak svým sortimentem nejžádanější produkty na českém trhu.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Nabídka tepelných čerpadel vzduch/voda je široká. PZP nabízí tepelná čerpadla kombinovaná s ohřevem teplé užitkové vody, ale i s klimatizační jednotkou a modulací výkonu. Tepelná čerpadla jsou připravená na celoroční provoz ať už samostatně, nebo doplňkovým zdrojem tepelné energie.

Tepelná čerpadla země/voda

Kombinace země/voda je teoreticky nejvhodnějším řešením pro střídavé podmínky mírného klimatického pásu. Tepelná čerpadla PZP jsou připravena pro instalaci do nových i stávajících rozvodů. Jsou kombinovaná s ohřevem teplé užitkové vody a nabízejí modulaci výkonu i intuitivní ovládání, stejně jako ostatní výrobky společnosti PZP.

Tepelná čerpadla voda / voda

Třetím zástupcem tepelných čerpadel PZP je kombinace tepelného čerpadla voda / voda, která se sice hodí jen do velmi specifických podmínek, ale zato je nejstabilnější, co se výkonu týče. Zastane jak ohřev interiéru, tak TUV a lze jej dodatečně instalovat i na stávající otopnou soustavu.

Na tepelná čerpadla od značky PZP platí automaticky prodloužená 5 letá zárukaa lze na ně také zažádat o Kotlíkové dotace ve výši až 80% vynaložených nákladů.

Výhody

K hlavním výhodám patří nižší pořizovací náklady než u jiných typů tepelných čerpadel a také variabilita využití. Instalovat se dá totiž prakticky kdekoliv bez větších zásahů. Vyhnete se tak například nákladným a zdlouhavým zemním pracím a stavebnímu povolení.

  • životnost
  • záruka
Loading...

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vaše osobní údaje bude zpracovávat naše mateřská společnost ČEZ Prodej a.s..
Bližší podmínky jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů.