Tepelná čerpadla Příbram

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Hledáte dodavatele nebo servis tepelných čerpadel v Příbrami a okolí? Tak se zastavte u nás v Tenauru! Nabízíme specializované služby nejen v oblasti tepelných čerpadel. Máte to k nám navíc coby kamenem dohodil. Autem jste v naší plzeňské kanceláři za krásnou hodinku. To je skvělé, že? Tak teď už si jen sjednejte schůzku a můžeme se pustit do vašeho projektu!

Tepelná čerpadla Příbram rozhodně neminula! Stejně jako v celé České republice je i na Příbramsku trendem tepelné čerpadlo vzduch/voda, ale zákazníci také zvažují tepelné čerpadlo země/voda.

Proč právě tepelná čerpadla?

Investice do nich se totiž vyplácí! Tepelná čerpadla jsou tichá, účinná a elegantní zařízení, která jsou šetrná k životnímu prostředí stejně jako k vaší peněžence. Snížení energetické náročnosti domu totiž nutně vede ke snížení nákladů za energie, a to pro vás může znamenat desetitisícové částky ročně, které zůstanou v bezpečí vašeho bankovního konta. Tepelná čerpadla je navíc možné napojit na chytrou domácnost a nabízí se i možnost dalšího příslušenství. Kromě zásobníku na teplou vodu můžete tepelná čerpadla kombinovat také s fotovoltaickou elektrárnou nebo třeba domácí baterií. Ovládání je snadné a intuitivní. Díky moderním mobilním aplikacím můžete navíc zařízení ovládat odkudkoliv a mít tak jeho chod pod kontrolou.

Tenaur je jedničkou na trhu

Pokud zvažujete pořízení tepelného čerpadla, ale potřebujete zodpovědět palčivé otázky, neváhejte se na nás obrátit. Dveře máte otevřené i s konkrétními projekty, nebo se záměrem podávání žádostí do dotačních programů. Se vším vám rádi pomůžeme a najdete takové řešení, které pro vás bude výhodné po všech stránkách. Kromě naší kanceláře v Plzni si můžete domluvit setkání také ve Staňkově nebo dalších městech, kde máme naše prostory.

Loading...

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo vzduch voda ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vaše osobní údaje bude zpracovávat naše mateřská společnost ČEZ Prodej a.s..
Bližší podmínky jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů.