Tepelná čerpadla Ostrava

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Toužíte po moderní domácnosti? Nezapomínejte na zdroj vytápění. Moderní je šetřit, a to jak vaši peněženku, tak životní prostředí. S tepelnými čerpadli šetříte hned dvakrát a můžete na něj čerpat i dotace z programu Nová zelená úsporám. Tepelná čerpadla Ostrava a okolí má v hledáčku specialista na dodávku, instalaci a servis tepelných čerpadel, Tenaur.

Naši pobočku najdete i ve Frýdku-Místku

Pokud uvažujete o pořízení tepelného čerpadla, ale nevíte, jaký typ je pro vás nejvýhodnější, neváhejte se na nás obrátit. Ať už jste z Ostravy, Frýdku-Místku nebo okolí, neváhejte si s námi sjednat schůzku. Probereme vaše možnosti a poradíme vám, které tepelné čerpadlo se pro váš dům hodí nejlépe. V okolí ostravy lidé nejčastěji pořizují tepelná čerpadla vzduch / voda, ale i o tepelná čerpadla země/voda je zájem. Poradíme vám nejen jaký typ a značku tepelného čerpadla vybrat, ale postaráme se i o dodávku a následnou údržbu zařízení. Poradíme si však i s žádostí o dotace. Víme jak na to, aby byla vaše žádost úspěšná. U nás jste zkrátka v dobrých a českých rukou!

Jaké jsou výhody tepelných čerpadel?

Současná tepelná čerpadla jsou chytrá a moderní zařízení, která se postarají o teplo, teplou vodu a navíc komunikují s vaší domácností. Napojit je můžete na zásobník teplé vody, domácí baterii i fotovoltaickou elektrárnu. Jejich provoz je velmi hospodárný a s dobře zatepleným domem a moderními okny se vám může povést ušetřit víc jak polovinu nákladů. Neváhejte proto investovat do celkového snížení tepelné náročnosti vašeho domu. Chod tepelného čerpadla je navíc velmi tichý a jak vnější, tak vnitřní jednotka je vyvedena v minimalistickém designu. Můžete je tak umístit téměř kdekoliv.

Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo vzduch voda ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.