Tepelná čerpadla pro Opavu a okolí

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Montážní tým pro Opavu a okolí

Kam za tepelnými čerpadly v Opavě a okolí? Jedině k Tenauru. Specialista na tepelná čerpadla má pobočku i ve Frýdku-Místku. Sjednejte si schůzku a nechte si poradit s výběrem či údržbou tepelného čerpadla nebo žádostí o dotace. Budeme se vám plně věnovat a pomůžeme vám vybrat takové zařízení, které je skutečně výhodné, a to přesně podle parametrů vaší nemovitosti.

Největší zájem je o tepelná čerpadla vzduch / voda

Skutečně jsou ale i pro vás to nejlepší? A po jaké značce byste měli sáhnout? Tepelná čerpadla v Opavě nemusí splňovat nároky na náročné klimatické podmínky, a tak je tepelné čerpadlo vzduch/voda skvělým řešením. Navíc jej rychle a jednoduše necháte instalovat a nepotřebujete dělat žádné větší zásahy do budovy ani pozemku. Je velmi tiché, cenově dostupné a máte na výběr z širokého spektra kvalitních výrobků, a to včetně těch českých! Návratnost tepelného čerpadla je při nízké energetické náročnosti 4-5 let od jeho pořízení.

Trápí vás úniky tepla?

V Tenauru vám pomůžeme podat žádost do dotačního programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám tak, aby byla prostě dokonalá a úspěšně prošla. Program se zaměřuje na snížení energetické náročnosti budov a můžete z něj čerpat na výměnu oken, zateplení střechy či fasády i na tepelná čerpadla. Jen na samotné tepelné čerpadlo můžete získat 100 000 Kč. Sjednejte si s námi schůzku ve Frýdku-Místku nebo na jiné pobočce v ČR a získejte nabídku pro váš dům. Tenaur je specialista na trhu s tepelnými čerpadly.

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo vzduch/voda ještě dnes


    Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky