TEPELNÉ ČERPADLO OD ZNAČKY NIBE VČETNĚ MONTÁŽE

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Tepelné čerpadlo od značky Nibe včetně montáže

Společnost Nibe je kvalitní švédská značka s padesátiletou tradicí, která je na českém trhu žádanou a kladně recenzovanou stálicí. Jejich sortiment zahrnuje, mimo jiných zařízení, tepelná čerpadla v kombinaci země/voda, vzduch/voda a ventilační tepelná čerpadla, která se mírně odlišují od klasických tepelných čerpadel vzduch/vzduch.

Tepelná čerpadla země/voda

Tato tepelná čerpadla jsou plnohodnotným zdrojem tepelné energie jak pro vytápění domácnosti, tak pro ohřev teplé užitkové vody.
 Tepelné čerpadlo země / voda tak může být i v náročných podmínkách jediným zdrojem tepelné energie, jelikož ji získává ze stabilního zdroje, zemního nebo dokonce geotermálního klimatu, kde zůstává teplota po celý rok relativně neměnná. K odebírání tepelné energie je pak zapotřebí buď plošného zemního kolektoru (hodí se pro velké nezastavěné plochy), nebo hlubinného vrtu, který je stabilní a na prostor nenáročný. Vyžaduje však stavební povolení.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Kombinace vzduch/voda je vhodná spíše do teplejších a teplotně stabilnějších oblastí a je vždy zapotřebí doplnit ji o záložní zdroj tepelné energie,
např. kotel nebo kamna případně solární kolektor. Protože je tepelná energie získávána ze vzduchu, může výkon v průběhu roku kolísat a zvyšovat tak spotřebu elektrické energie, i proto se toto čerpadlo nehodí do horských a jinak nestálých podmínek. V nížinných a teplých oblastech však zajistí plynulý a šetrný chod vaší domácnosti.

Ventilační tepelná čerpadla

Ventilační tepelná čerpadla fungují podobně jako rekuperační systémy, kdy vnitřní teplý vzduch ohřívá studený nově příchozí a dochází tak k udržování příjemného a zdravého klimatu. Kromě vody lze navíc odpadním vzduchem ohřívat také teplou užitkovou vodu. I tento zdroj by měl být doplněn zdrojem záložním.

Na všechny spotřebiče značky Nibe se se vztahuje klasická zákonem stanovená 2 letá záruční lhůta s možností prodloužení. Příjemným bonusem pořízení tepelného čerpadla Nibe mohou být Kotlíkové dotace, o které lze žádat až do výše 80 % pořizovacích nákladů.

Loading...

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vaše osobní údaje bude zpracovávat naše mateřská společnost ČEZ Prodej a.s..
Bližší podmínky jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů.