TEPELNÉ ČERPADLO OD MITSUBISHI ELECTRIC VČETNĚ MONTÁŽE

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric je výrobní společnost dodávající tepelná čerpadla do celého světa. Značka Mitsubishi má pětaosmdesátiletou tradici na trhu elektroniky a strojírenství včetně automobilů. Specializací Mitsubishi Electric jsou pak tepelná čerpadla vzduch/voda, jejichž jsou nejznámějším
a nejrozšířenějším dodavatelem.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou snadno a rychle instalovatelná zařízení nenáročná na prostor. Mitsubishi Electric dodává čerpadla pro ohřev teplého vzduchu i teplé užitkové vody a slibuje jejich plynulý chod po celý rok bez nutnosti dohřevu, avšak dovolují i napojení dalšího zdroje.
Tepelné čerpadlo vzduch / voda by mělo zvládat plynulý provoz i při extrémně nízkých teplotách kolem -28 stupňů. ME dodává čerpadla od 4 do 400 kW. Pokrývají tak jak poptávku pro rodinné domy (novostavby i stávající zástavbu), tak bytové domy a administrativní komplexy.

Mitsubishi Electric přišel na trh hned se dvěma výrobními řadami tepelných čerpadel,
a to Power  Inverter – New Generation a Zubanda Inverter – New Generation.

Základní záruční 2 letá doba je při instalaci autorizovanou společností prodloužena až na 5 let. I na tepelná čerpadla Mitsubishi Electric lze navíc čerpat kotlíkové dotace ve výši až 80% pořizovacích nákladů.

Loading...

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vaše osobní údaje bude zpracovávat naše mateřská společnost ČEZ Prodej a.s..
Bližší podmínky jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů.