TEPELNÉ ČERPADLO OD MITSUBISHI ELECTRIC VČETNĚ MONTÁŽE

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric je výrobní společnost dodávající tepelná čerpadla do celého světa. Značka Mitsubishi má pětaosmdesátiletou tradici na trhu elektroniky a strojírenství včetně automobilů. Specializací Mitsubishi Electric jsou pak tepelná čerpadla vzduch/voda, jejichž jsou nejznámějším
a nejrozšířenějším dodavatelem.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou snadno a rychle instalovatelná zařízení nenáročná na prostor. Mitsubishi Electric dodává čerpadla pro ohřev teplého vzduchu i teplé užitkové vody a slibuje jejich plynulý chod po celý rok bez nutnosti dohřevu, avšak dovolují i napojení dalšího zdroje.
Tepelné čerpadlo vzduch / voda by mělo zvládat plynulý provoz i při extrémně nízkých teplotách kolem -28 stupňů. ME dodává čerpadla od 4 do 400 kW. Pokrývají tak jak poptávku pro rodinné domy (novostavby i stávající zástavbu), tak bytové domy a administrativní komplexy.

Nejtišší tepelná čerpadla na trhu

Tepelná čerpadla Mitsubishi Zubadan se ve své kategorii řadí mezi nejtižší tepelná čerpadla. Venkovní jednotka produkuje hluk na minimální úrovni okolo 42-43 dB, což je srovnatelný hluk jaký napířklad vydává vaše lednička. Díky tomu nemáte šanci tepelné čerpadlo slyšet již od 5 metrů vzdálenosti od venkovní jednotky. Nemusíte se tedy obávat, že hlučnost tepelného čerpadla bude omezovat vás či vaše sousedy. Samotný spotřebič je pak vhodný jak pro novostavby, tak pro stávající a rekonstruované objekty. Svou energetickou náročností navíc splňuje i náročné technické parametry pro ekodesign a lze na něj čerpat státní dotaci v rámci programu Nová zelená úsporám.

Mitsubishi Electric přišel na trh hned se dvěma výrobními řadami tepelných čerpadel, a to Power  Inverter – New Generation a Zubanda Inverter – New Generation.

Tepelné čerpadlo Mitshubishi electric Power Inverter

 • Vhodné pro rodinné domy s tepelnou ztrátou od 5 do 20 kW
 • Garantovaný operační provoz od 35 °C až do venkovní teploty – 20 °C.
 • Max. výstupní teplota otopný vody 60 °C, min. výstupní teplota vody 5 °C
 • Energetická třída A++/A++
 • Energetická účinnost (SCOP) až 4,25
 • Hladina akustického tlaku pouze 43 dB(A) ve vzdálenosti 1 m

Tepelné čerpadlo Mitshubishi electric Zubadan Inverter

 • Vhodné pro domy s tepelnou ztrátou od 8 do 25 kW
 • Garantovaný operační provoz od 35 °C až do venkovní teploty – 28 °C.
 • Max. výstupní teplota otopný vody 60 °C, min. výstupní teplota vody 5 °C
 • Vysoká nergetická třída A++/A++
 • Energetická účinnost (SCOP) až 4,25
 • Hladina akustického tlaku pouze 435 dB(A) ve vzdálenosti 1 m

Základní záruční 2 letá doba je při instalaci autorizovanou společností prodloužena až na 5 let.  Obraťte se na profesionály v oboru. Náš tým má za sebou více než 1500 úspěšných instalací tepelných čerpadel Mitsubishi. Navíc na tepelná čerpadla  čerpat dotaci Nová zelená úsporám. Žádost o dotaci za vás rádi vyřídime.

Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.