Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric2018-03-16T16:02:44+00:00
Loading...

Tepelné čerpadlo od Mitsubishi Electric včetně montáže

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric je výrobní společnost dodávající tepelná čerpadla do celého světa. Značka Mitsubishi má pětaosmdesátiletou tradici na trhu elektroniky a strojírenství včetně automobilů. Specializací Mitsubishi Electric jsou pak tepelná čerpadla vzduch/voda, jejichž jsou nejznámějším a nejrozšířenějším dodavatelem.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou snadno a rychle instalovatelná zařízení nenáročná na prostor. Mitsubishi Electric dodává čerpadla pro ohřev teplého vzduchu i teplé užitkové vody a slibuje jejich plynulý chod po celý rok bez nutnosti dohřevu, avšak dovolují i napojení dalšího zdroje. Tepelné čerpadlo vzduch / voda by mělo zvládat plynulý provoz i při extrémně nízkých teplotách kolem -28 stupňů. ME dodává čerpadla od 4 do 400 kW. Pokrývají tak jak poptávku pro rodinné domy (novostavby i stávající zástavbu), tak bytové domy a administrativní komplexy.

Mitsubishi Electric přišel na trh hned se dvěma výrobními řadami tepelných čerpadel, a to Power  Inverter – New Generation a Zubanda Inverter – New Generation.

Základní záruční 2 letá doba je při instalaci autorizovanou společností prodloužena až na 5 let. I na tepelná čerpadla Mitsubishi Electric lze navíc čerpat kotlíkové dotace ve výši až 80% pořizovacích nákladů.

Kontaktujte nás


Rozšířená poptávka