POPTEJTE TEPELNÉ ČERPADLO OD ZNAČKY LG

Tepelná čerpadla LG

Společnost LG se věnuje vývoji širokého spektra elektrospotřebičů od těch drobných až po spotřebiče pro domácnost a také klimatizační jednotky a tepelná čerpadlaLG přichází na trh s produktovou řadou tepelných čerpadel vzduch/voda LG Therma V.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

LG Therma V

Zařízení přejímá tepelnou energii z vnějšího prostředí a to ze vzduchu a slunce (prostřednictvím solárního panelu). K tepelnému čerpadlu lze připojit jak přídavný systém pro ohřev teplé užitkové vody, tak klimatizační jednotku a záložní zdroj tepelné energie. Zařízení tak funguje jako plnohodnotný zdroj pro celou domácnost po celý rok. Tepelné čerpadlo LG Therma V lze instalovat do novostaveb i stávajících objektů, které se nacházejí v standardních klimatických podmínkách. Technologie LG Therma V slibuje až 75 % energie z vnějšího prostředí a pouze 25 % z elektrického zdroje.  Navíc je tepelné čerpadlo vybaveno intuitivním ovládacím systémem, který je s uživatelem schopný komunikovat i na dálku.

Na tepelná čerpadla LG se samozřejmě vztahuje zákonná záruční lhůta. Žádat můžete i o kotlíkové dotacev rozsahu 70-80% pořizovacích nákladů včetně mikro prací.

Loading...

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vaše osobní údaje bude zpracovávat naše sesterská společnost ČEZ Prodej a.s..
Bližší podmínky jsou uvedeny v informacích o zpracování osobních údajů.