POPTEJTE FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU

Proč mít fotovoltaickou elektrárnu od nás:

Pro úspory vaší domácnosti není potřeba extra výkonná fotovoltaická elektrárna, jelikož se nyní nevyplatí prodávat přebytečnou elektřinu do sítě. Naprostou prioritou je veškerou vyrobenou elektřinu spotřebovat efektivně a účinně. Fotovoltaické panely jsou zcela bezúdržbové a nezatíží vás tak žádnou prací navíc.

Při rozhodování, jestli si fotovoltaiku pořídit, vám může pomoci také fakt, že ji lze propojit s tepelným čerpadlem. Vaše domácnost se tak stane významně energeticky soběstačná. Zařízení společně vytvoří tým, který hospodaření s energií usnadní celé vaší rodině.

Získejte dotaci Zelená úsporám

Zažádat můžete také o dotaci Nová zelená úsporám 65 000 – 170 000 Kč na fotovoltaické solární systémy. Na dotaci máte nárok, pokud jste vlastníkem nemovitosti, která je zkolaudovaná jako rodinný dům nebo jako objekt určený k bydlení. Žádat můžete před zahájením, v průběhu nebo po dokončení instalačních prací. Stačí, pokud jste vlastníkem nemovitosti.

Tím klesají i náklady spojené s pořízením fotovoltaické elektrárny. Cena celkového řešení pro jednu domácnost je již od 89 900 Kč bez DPH.

Získejte fotovoltaiku pro váš dům jednoduše ve třech krocích!

  • Vyplňte formulář
  • Kontaktujeme vás a připravíme pro vás cenovou nabídku
  • Zaměříme váš dům a po podpisu smlouvy instalujeme fotovoltaiku.
Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte fotovoltaickou elektrárnu ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.