Tepelná čerpadla 2018-08-28T12:08:53+00:00

Vyberte si druh tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo země/voda

Řešení země / voda je často instalovaná varianta. Především v chladnějších oblastech dosáhne lepší návratnosti. Spotřebuje za rok o 1/3 méně elektrické energie.

Více informací …

Tepelné čerpadlo vzduch/voda

Řešení vzduch/voda je nejčastější varianta, kterou si naši zákazníci volí. Jednoduchá varianta s nízkou cenu za montáž. Ideální pro menší pozemky.

Více informací …

Tepelná čerpadla voda/voda

Řešení voda – voda vyžaduje velmi specifické podmíky, které splňuje minimum pozemků. Celé řešení je náročné na instalaci. Jedná se o nejvýkonnější variantu.

Více informací …

Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

Řešení vzduch/vzduch je nejméně efektivní řešení. Jeho instalace nevyžaduje zásadní zásahy. Hodí se spíše do jednotlivých bytů.

Více informací …

Vybrat řešení

Zvolte si to nejvhodnější řešení pro Vás a Váš dům. Rozhodněte se pro variantu, která bude přesně odpovídat potřebám Vaší nemovitosti. Nevíte-li si rady s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s volbou ideální varianty pomůžeme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Značky čerpadel

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric je výrobní společnost dodávající tepelná čerpadla do celého světa. Značka Mitsubishi má pětaosmdesátiletou tradici na trhu elektroniky a strojírenství včetně automobilů. Specializací Mitsubishi Electric jsou pak tepelná čerpadla vzduch/voda, jejichž jsou nejznámějším a nejrozšířenějším dodavatelem.

Více informací

Tepelná čerpadla Nibe

Společnost Nibe je kvalitní švédská značka s padesátiletou tradicí, která je na českém trhu žádanou a kladně recenzovanou stálicí. Jejich sortiment zahrnuje, mimo jiných zařízení, tepelná čerpadla v kombinaci země/voda, vzduch/voda a ventilační tepelná čerpadla, která se mírně odlišují od klasických tepelných čerpadel vzduch/vzduch.

Více informací

tepelné čerpadlo Nibe

Tepelná čerpadla Tengeo

Tengeo je u nás vyvinutý systém, který nabízí ucelené propojení chytré domácnosti, tepelného čerpadla a fotovoltaických panelů. Designová vnitřní jednotka tepelného čerpadla je vybavená zásobníkem pro ohřev TUV. Celý systém lze ovládat pomocí chytré aplikace, kterou lze propojit se zbytkem domu. Energybox pak funguje jako zásobárna přebytečné energie, kterou si tak lze uchovat na další dny.

Více informací

tepelné čerpadlo LG

Tepelná čerpadla LG

Společnost LG se věnuje vývoji širokého spektra elektrospotřebičů od těch drobných až po spotřebiče pro domácnost a také klimatizační jednotky a tepelná čerpadla. LG přichází na trh s produktovou řadou tepelných čerpadel vzduch/voda LG Therma V.

Více informací

tepelné čerpadlo PZP

Tepelná čerpadla PZP

PZP je největší českou výrobní společností tepelných čerpadel s více než dvacetiletou tradicí s řadou realizovaných projektů pro soukromé i komerční účely. Společnost se specializuje na výrobu tepelných čerpadel v kombinaci vzduch/voda, země/voda a voda/voda a pokrývá tak svým sortimentem nejžádanější produkty na českém trhu.

Více informací

Proč mít tepelné čerpadlo od nás

0
Instalace, o které se staráme
0
Instalace za poslední rok
0
Instalace napojené online
0
Počet servisů

4 důvody, proč s námi

Záruka 5 let

3 montážní týmy

Servis na vyžádání

21 let zkušeností

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes

Vaše jméno*

Váš e-mail*

Váš telefon

Váš vzkaz

Rozšířená poptávka