Tepelná čerpadla 2018-03-27T11:33:46+00:00

Vyberte si druh tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo země/voda

Řešení země / voda je často instalovaná varianta. Především v chladnějších oblastech dosáhne lepší návratnosti. Spotřebuje za rok o 1/3 méně elektrické energie.

Více informací …

Tepelné čerpadlo vzduch/voda

Řešení vzduch/voda je nejčastější varianta, kterou si naši zákazníci volí. Jednoduchá varianta s nízkou cenu za montáž. Ideální pro menší pozemky.

Více informací …

Tepelná čerpadla voda/voda

Řešení voda – voda vyžaduje velmi specifické podmíky, které splňuje minimum pozemků. Celé řešení je náročné na instalaci. Jedná se o nejvýkonnější variantu.

Více informací …

Tepelné čerpadlo vzduch/vzduch

Řešení vzduch/vzduch je nejméně efektivní řešení. Jeho instalace nevyžaduje zásadní zásahy. Hodí se spíše do jednotlivých bytů.

Více informací …

Vybrat řešení

Zvolte si to nejvhodnější řešení pro Vás a Váš dům. Rozhodněte se pro variantu, která bude přesně odpovídat potřebám Vaší nemovitosti. Nevíte-li si rady s výběrem, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s volbou ideální varianty pomůžeme a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Značky čerpadel

Tepelná čerpadla Mitsubishi Electric

Mitsubishi Electric je výrobní společnost dodávající tepelná čerpadla do celého světa. Značka Mitsubishi má pětaosmdesátiletou tradici na trhu elektroniky a strojírenství včetně automobilů. Specializací Mitsubishi Electric jsou pak tepelná čerpadla vzduch/voda, jejichž jsou nejznámějším a nejrozšířenějším dodavatelem.

Více informací

tepelné čerpadlo LG

Tepelná čerpadla LG

Společnost LG se věnuje vývoji širokého spektra elektrospotřebičů od těch drobných až po spotřebiče pro domácnost a také klimatizační jednotky a tepelná čerpadla. LG přichází na trh s produktovou řadou tepelných čerpadel vzduch/voda LG Therma V.

Více informací

Tepelná čerpadla Nibe

Společnost Nibe je kvalitní švédská značka s padesátiletou tradicí, která je na českém trhu žádanou a kladně recenzovanou stálicí. Jejich sortiment zahrnuje, mimo jiných zařízení, tepelná čerpadla v kombinaci země/voda, vzduch/voda a ventilační tepelná čerpadla, která se mírně odlišují od klasických tepelných čerpadel vzduch/vzduch.

Více informací

tepelné čerpadlo Nibe

tepelné čerpadlo PZP

Tepelná čerpadla PZP

PZP je největší českou výrobní společností tepelných čerpadel s více než dvacetiletou tradicí s řadou realizovaných projektů pro soukromé i komerční účely. Společnost se specializuje na výrobu tepelných čerpadel v kombinaci vzduch/voda, země/voda a voda/voda a pokrývá tak svým sortimentem nejžádanější produkty na českém trhu.

Více informací

Proč mít tepelné čerpadlo od nás

0
Instalace, o které se staráme
0
Instalace za poslední rok
0
Instalace napojené online
0
Počet servisů

4 důvody, proč s námi

Záruka 5 let

3 montážní týmy

Servis na vyžádání

21 let zkušeností

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes

Vaše jméno*

Váš e-mail*

Váš telefon

Váš vzkaz

Rozšířená poptávka