MONTÁŽNÍ TÝM
PRO TEPELNÁ ČERPADLA V KLATOVECH

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Řešení kombinace tepelného čerpadla vzduch/voda je vhodná především pro teplejší oblasti a místa, kde nedochází k příliš velkým výkyvům teplot. Vhodným řešením může být také pro pozemky, které nemají dostatek místa pro zemní kolektor. Rozhodně se ale nehodí do velmi chladných a horských oblastí. Výkon tepelného čerpadla se odvíjí od vnější teploty vzduchu, z nějž čerpadlo odebírá tepelnou energii a je třeba ho doplnit o záložní zdroj energie, případně pořídit takové čerpadlo, které si výkon zachovává i při nepříznivých podmínkách.

To je ovšem kompenzováno větší energetickou spotřebou a náklady tak rostou. Měli bychom pořizovat takové čerpadlo, které dokáže pokrýt alespoň 50% naší spotřeby a zároveň dokáže zajistit plynulý chod po celý rok.  Na trhu je několik typů tepelných čerpadel vzduch/voda, které se liší např. způsobem umístění nebo typem konkrétních součástek. Výběr závisí na konkrétních podmínkách i jejich ceně. Instalujeme především tepelná čerpadla Mitsubishi Electrictepelná čerpadla Nibe a tepelná čerpadla LG nebo PZP.

Výhody

K hlavním výhodám patří nižší pořizovací náklady než u jiných typů tepelných čerpadel a také variabilita využití. Instalovat se dá totiž prakticky kdekoliv bez větších zásahů. Vyhnete se tak například nákladným a zdlouhavým zemním pracím a stavebnímu povolení.

  • životnost
  • záruka
Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.