S čím je vhodné kombinovat tepelné čerpadlo?

Tepelná čerpadla dovedou uspořit i víc než ⅔ nákladů na vytápění! Návratnost investice je
v případě snížení energetické náročnosti domu rychlá a na pořízení tepelného čerpadla můžete čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám.
Existuje ale ještě lepší varianta, než jen pořízení samotného tepelného čerpadla? Pokud chcete víc, řešení se nabízí v podobě inteligentního systému Tengeo!

Vsaďte na kvalitu a ověřené reference

Nedáte dopustit na zlaté české ručičky? Pak vězte, že systém Tengeo je českým projektem! Tepelné čerpadlo napojené na ucelený domácí inteligentní systém vám pomůže ušetřit až 80 % nákladů na vytápění. Navíc na něj lze čerpat dotace z dotačního programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám, a to už se vyplatí o investici pořádně popřemýšlet. Pokud vás tíží jakákoliv otázka, neváhejte se na nás obrátit, ať už prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo osobně v některé z našich mnoha kanceláří po celé ČR!

Co obsahuje kompletní systém Tengeo?

Součástí systému je vnitřní jednotka tepelného čerpadla Tengeo Heat, která je plně kompatibilní s vnější jednotkou tepelného čerpadla vzduch / voda. Jednotka je napojená na Tengeo Energybox, inteligentní domácí baterii, která nejen že dovede ukládat přebytečnou energii na později, ale dovede s ní také efektivně hospodařit.Samozřejmostí je pak systém Tengeo Control, který pomáhá celý systém řídit, třeba z vašeho mobilního zařízení nebo tabletu.

K čemu je dobrá domácí baterie?

Domácí baterie se kombinuje s domácí fotovoltaickou elektrárnou. Získanou energii tak neposíláte zpátky do sítě, ale jednoduše si ji schováváte na později. Vaše chytrá domácnost ji pak využije, až bude potřeba. Kontrolu nad jejím stavem vám pomáhá držet mobilní aplikace, kterou máte vždy po ruce.

Pro koho je vhodné tepelné čerpadlo vzduch / voda?

Tepelná čerpadla vzduch / voda jsou suverénně nejprodávanějšími tepelnými čerpadly u nás. Jsou cenově dostupná a navíc se rychle a poměrně snadno instalují. Pokud si pořídíte opravdu kvalitní zařízení například značky Nibe nebo LG, můžete se spolehnout, že bude šlapat jako hodinky celý rok a ještě spoustu dalších.

Zajímá vás systém Tengeo? Napište si o schůzku a naši specialisté vám pomohou vybrat vhodné a ekonomické řešení na míru vaší budově. Chytrý systém dnes může být součástí každé domácnosti. Tak proč si nedopřát trochu komfortu navíc? Tenaur vám váš záměr pomůže zrealizovat a postará se i o servis či podání žádosti o dotační příspěvek.