S čím je vhodné kombinovat tepelné čerpadlo?

Tepelná čerpadla dovedou uspořit i víc než 75 % nákladů na vytápění! Návratnost investice je
v případě snížení energetické náročnosti domu rychlá a na pořízení tepelného čerpadla můžete čerpat dotace z programu Nová zelená úsporám.
Existuje ale ještě lepší varianta, než jen pořízení samotného tepelného čerpadla? Pokud chcete víc, řešení se nabízí v podobě inteligentního systému Tengeo!

Vsaďte na kvalitu a ověřené reference

Nedáte dopustit na zlaté české ručičky? Pak vězte, že systém Tengeo je českým projektem! Tepelné čerpadlo napojené na ucelený domácí inteligentní systém vám pomůže ušetřit až 80 % nákladů na vytápění. Navíc na něj lze čerpat dotace z dotačního programu Ministerstva životního prostředí Nová zelená úsporám, a to už se vyplatí o investici pořádně popřemýšlet. Pokud vás tíží jakákoliv otázka, neváhejte se na nás obrátit, ať už prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo osobně v některé z našich mnoha kanceláří po celé ČR!

Pro koho je vhodné tepelné čerpadlo vzduch / voda?

Tepelná čerpadla vzduch / voda jsou suverénně nejprodávanějšími tepelnými čerpadly u nás. Jsou cenově dostupná a navíc se rychle a poměrně snadno instalují. Pokud si pořídíte opravdu kvalitní zařízení například značky Nibe nebo Mitsubishi, můžete se spolehnout, že bude šlapat jako hodinky celý rok a ještě spoustu dalších.

Zajímá vás systém Tengeo? Napište si o schůzku a naši specialisté vám pomohou vybrat vhodné a ekonomické řešení na míru vaší budově. Chytrý systém dnes může být součástí každé domácnosti. Tak proč si nedopřát trochu komfortu navíc? Tenaur vám váš záměr pomůže zrealizovat a postará se i o servis či podání žádosti o dotační příspěvek.