Ovládání tepelného čerpadla na dálku

Ovládání domácích spotřebičů na dálku dávno není scéna vystřižená ze sci-fi filmu. Na dálku můžete ovládat i vaše nové tepelné čerpadlo. Stačí mít při sobě chytré zařízení s nainstalovanou aplikací! Ušetřete si spoustu starostí, času a plánování. Tepelné čerpadlo teď můžete ovládat odkudkoliv a s ním i zbytek vaší chytré domácnosti.

Intuitivní ovládání jako předpoklad k úspěchu

Domácí spotřebiče, které se ovládají snadno a s lehkostí, jsou u koncových zákazníků zkrátka oblíbenější. Platí to i pro tepelná čerpadla, která navíc můžete ovládat prostřednictvím aplikace instalované ve vašem smartphonu nebo třeba tabletu. Můžete tak zařízení regulovat, zapínat a vypínat podle libosti. Nestane se vám tak, že byste přijeli z dovolené do vymrzlého domu nebo že by nebylo po příjezdu z práce dostatek teplé vody na pořádnou horkou vanu. Rozmazlujte sebe i svou rodinu s dálkovým ovládáním spotřebičů. Váš život už nikdy nebude jako dřív!

Ovládejte celou domácnost z kapsy

Na dálku můžete ovládat i další zařízení v domácnosti nebo rovnou celý dům. Propojte svou domácnost a získejte unikátní chytrý dům, který s vámi bude komunikovat online.

Zlaté české ručičky to dovedou nejlépe

Hledáte-li ucelený vnitřní systém k ovládání vaší domácnosti, pak by vám rozhodně neměl uniknout projekt Tengeo. Dvacet dva let zkušeností dalo vzniknout unikátnímu systému ovládání, který si poradí s regulací chodu tepelného čerpadla, ovládáním ohřevu teplé užitkové vody, regulováním požadované teploty, ovládáním světel a žaluzií nebo třeba nastavením teploty vody ve vašem domácím bazénu. Ať už budete zařízení nastavovat podle aktuálních statistik počasí nebo podle svojí přítomnosti v objektu, vždy to můžete udělat po cestě v MHD, z kanceláře nebo třeba z dovolené na druhém konci světa.

Tengeo navíc nabízí mnohem víc! Podívejte se na tengo.cz a přesvědčte se sami. Ovládání tepelného čerpadla na dálku nikdy nebylo tak snadné. Užívejte si moderních technologií na plno!