Ohřívač vody s tepelným čerpadlem

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Už vás štvou vysoké účty za elektřinu? V případě, že stále využíváte na ohřev užitkové vody elektrický bojler, je nejvyšší čas začít přemýšlet o pořízení tepelného čerpadla. Ušetříte nejen za ohřev vody, ale i v zimě za topení a v létě za klimatizaci. Díky tepelnému čerpadlu tak můžete ušetřit až 70 % vašich ročních nákladů za energie.

Jaké jsou výhody tepelného čerpadla?

  • Ekonomická úspora až 66%
  • Bezúdržbový a komfortní systém
  • Rychlá finanční návratnost
  • Vysoký a stálý výkon v průběhu celého roku
  • Dlouhá životnost
  • Ekologicky šetrné řešení

Moderní technologie pro váš dům

Tepelné čerpadlo představuje jednu z nejmodernějších technologií, která zajišťuje efektivní využití elektrické energie pro vytápění vašeho domu a ohřev užitkové vody. Tepelné čerpadlo zajistí vysoké finanční úspory díky tomu, že pro svůj provoz spotřebuje jen třetinu elektrické energie než například elektrokotel či přímotop.  Z jedné kWh elektrické energie dokáže tepelné čerpadlo vyprodukovat až 3 kWh tepelné energie, tudíž máte k dispozici 2 kWh energie k dispozici zcela zdarma. 

Pokud jste dosud na vytápění využívali klasická kamna na pevná paliva, bude pro vás tepelné čerpadlo osvobozením od namáhavé práce. Tepelné čerpadlo nevyžaduje častou údržbu a vaši pozornost, proto se jedná o vhodnou přípravu na důchod. Nemusíte se ani obávat hluku tepelného čerpadla, jelikož v dnešní době moderní venkovní jednotky jsou hlasité stejně jako tikot nástěnných hodin.

Napájení tepleného čerpadla solární elektrárnou

V případě, že chcete ještě zvýšit vaše úspory za energie a posílit svou energetickou soběstačnost, nabízíme možnost propojení tepelného čerpadla se solární elektrárnou. Tato kombinace zařízení spolu perfektně spolupracují po celý rok. V zimě se tepelné čerpadlo postará o vytápění domu a horkou užitkovou vodu, v létě máte navíc možnost klimatizace či ohřev vody v bazénu. To vše téměř zadarmo, jelikož bude tepelné čerpadlo poháněno vlastní solární energií.

Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte fotovoltaickou elektrárnu ještě dnes


    Rozšířená poptávka

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.