KOTLÍKOVÁ DOTACE PRO MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ STÁLE NEVYČERPÁNA

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Kotlíkové dotace pro Moravskoslezský kraj

Investice do tepelného čerpadla se vám může vrátit i v řádu několika let. Jeho ekonomické dopady na chod domácnosti jsou navíc veskrze pozitivní. Zákazníkům se často podaří snížit roční náklady na vytápění i o dvě třetiny. Ruku v ruce s pořízením tepelného čerpadla jde samozřejmě i snížení tepelné náročnosti budovy. Někdy stačí vyměnit stará okna, jindy se majitelé rozhodnou pro kompletní zateplení nebo třeba jen tepelně izolační omítku.  Aby nebyly jednorázové náklady na pořízení a realizaci tak vysoké, můžete si požádat o příspěvek z fondu pro Kotlíkové dotace nebo zelená úsporám. Už 13. května 2019 se v Moravskoslezském kraji spouští třetí a poslední vlna Kotlíkových dotací.

Co můžete díky Kotlíkovým dotacím získat?

Kotlíkové dotace se vztahují na výměnu kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním, který se pohybuje ve 3. až 5. třídě. Máte ho doma? Tak pryč s ním! Získáte až 80 % finančních prostředků na pořízení nového ekologického zdroje, který odpovídá náročným požadavkům na ekodesign. Takovým zdrojem jsou právě tepelná čerpadla. Získáte tak až 120 000 Kč na nové tepelné čerpadlo a pokud jste z prioritních oblastí, můžete požádat i o bonus 7, 5 tisíce korun. Rozhodli jste se pro kompletní renovaci a snížení tepelné spotřeby vašeho objektu? Pak zkombinujte žádost s žádostí v programu Nová zelená úsporám a získejte až 20 000 Kč navíc.

Jde vám z toho hlava kolem? Tenaur vám s žádostí pomůže!

Dobře vyplněná a kompletní žádost je klíčová. Nenechávejte nic náhodě a nechte si žádost připravit a podat od specialistů z Tenauru. Na kontě už máme stovky kladně vyřízených žádostí a jde to snadno a bez prodlev. Navíc vám pomůžeme i s kombinací několika dotačních programů a víme, jaké lokality mají nárok na bonusový příspěvek.

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo vzduch/voda ještě dnes


    Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky