KOTLÍKOVÁ DOTACE NA TEPELNÁ ČERPADLA V KARLOVARSKÉM KRAJI

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Druhá vlna kotlíkových dotací v Karlovarském kraji je ještě stále aktuální! Nevyplatí se, ale váhat. K polovině února zbývalo v pokladně pro dotační rok 2018 celých 10 milionů korun, což je pro představu asi 100 dotačních příspěvků.

Kdo může o dotace žádat?

Dotační program je určen vlastníkům rodinných i bytových jednotek, kde je stále zavedeno vytápění kotli na pevní paliva s ručním přikládáním (neplatí pro kotle 3 – 5 třídy dle ČSN EN 303-5). Na tepelná čerpadla lze čerpat až 80 % z nákladů a maximálně tak může čerpaná částka dosáhnout
120 tisíc korun.

Jak na úspěšnou žádost a čerpání dotací?

Společnost Tenaur má nejen vysokou úspěšnost podaných žádostí, pomůže vám i s celým procesem a vy tak na to nebudete sami. Naši specialisté  vědí jak dotace čerpat a dovedou pro vás najít a realizovat nejvýhodnější variantu. Spolehnout se na ně můžete od vyplnění elektronické žádosti, až po její odeslání. A budete tak mít jistotu, že jste nic nezanedbali.

Kdy získáte peníze z dotace?

Finanční prostředky pak po úspěšném podání žádosti a schválení všech potřebných dokumentů získáte do 15 dnů od rozhodnutí. Žádat lze ale i zpětně, na již realizovanou instalaci. Stačí, aby nově instalované zařízení odpovídalo dotačním standardům.

Žádejte o dotace úspěšně. Obraťte se na nás buď telefonicky, nebo prostřednictvím kontaktního formulářea domluvíme se na konkrétním postupu. Tak s kuráží do toho, šanci mají již jen desítky žadatelů, není na co čekat.

Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.