Kotlíková dotace pro Karlovarský kraj i Plzeňský kraj

Ještě jste nepodali žádost o Kotlíkové dotace 2019 pro Karlovarský kraj nebo Plzeňský kraj? Nyní máte poslední příležitost.

V dotačním fondu Plzeňského kraje je stále dostatek financí na pokrytí dostatečného množství žádostí.

Stále ještě stíháme

Může se zdát, že na poslední chvíli už slušný projekt k podání žádosti nezískáte. U nás je ale opak pravdou. S podáváním žádostí máme navíc letité zkušenosti a naši specialisté vědí, jak maximalizovat šanci na úspěch. Vaši žádost zkompletujeme a odešleme prioritně a bez zaváhání. Všechno, co nyní potřebujete udělat, je kontaktovat nás prostřednictvím formuláře níže, telefonního čísla nebo kontaktním formulářem a okamžitě vám poskytneme konzultaci.

Proč právě tepelná čerpadla?

Dotace se vztahují na výměnu starých kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním třídy nižší než II. (III. – V.). Výměna takového kotle za tepelné čerpadlo vám zajistí nejen výkonný a stabilní zdroj tepla bez nutnosti každou chvíli přikládat, ale postará se také o ohřev TUV a ekonomický i ekologický provoz vaší domácnosti. Na konkrétní příklady s ekonomickými výhodami se můžete podívat v sekci příkladové instalace. Každá výměna je však individuální a proto je třeba i individuální projekt a konzultace. Neváhejte se na nás proto v případě jakýchkoliv dotazů obrátit.

Zažádejte si o kotlíkovou dotaci


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.