Kotlíkové dotace 2019 – Tepelná čerpadla 

Loni jste zažádat nestihli? Šanci máte i letos! Kotlíkové dotace jsou tu i v roce 2019, tak je nepromeškejte. O příspěvek na ekologičtější a hospodárnější domácnost může zažádat každá fyzická osoba, která vlastní nemovitost určenou k trvalému bydlení. Minimálně 50 % výměry musí být určeno k bydlení. Podmínkou je pouze výměna starého kotle na pevná paliva s ručním přikládáním za ekologičtější variantu v ekodesignu.

Tepelná čerpadla splní vaše očekávání

Někteří klienti se obávají dlouhé návratnosti investice do tepelného čerpadla. Pokud je však tepelné čerpadlo dobře dimenzované, je návratnost velmi spolehlivá a rychlá. S kotlíkovou dotací může být však ještě rychlejší. Zažádat si navíc můžete i zpětně. Stačí mít celou realizaci dobře zdokumentovanou a podloženou projektem. Nevíte, jak na to? Nevadí. V Tenauru si s tím poradíme raz dva.

Nechte žádost na profících

Každý rok podáváme desítky žádostí o Kotlíkové dotace. Podáme ji i za vás. Klíčem k naší úspěšnosti je perfektní a úplná dokumentace potřebná ke schválení žádosti. Ušetřete 80 % z nákladů na pořízení tepelného čerpadla i realizaci celé rekonstrukce domu. Pomůžeme vám vybrat vhodné tepelné čerpadlo a vypracujeme dokumentaci, která při podávání žádosti uspěje. Ekodesign je nejen ekologický, ale i ekonomický. Ušetříte tak přírodu i svou peněženku!