Kotlíkové dotace 2019 – Tepelná čerpadla 

Loni jste zažádat nestihli? Šanci máte i letos! Kotlíkové dotace jsou tu i v roce 2019, tak je nepromeškejte. O příspěvek na ekologičtější a hospodárnější domácnost může zažádat každá fyzická osoba, která vlastní nemovitost určenou k trvalému bydlení. Minimálně 50 % výměry musí být určeno k bydlení. Podmínkou je pouze výměna starého kotle na pevná paliva s ručním přikládáním za ekologičtější variantu v ekodesignu.

Tepelné čerpadlo vzduch voda
Tepelné čerpadlo vzduch voda

Tepelná čerpadla splní vaše očekávání

Někteří klienti se obávají dlouhé návratnosti investice do tepelného čerpadla. Pokud je však tepelné čerpadlo dobře dimenzované, je návratnost velmi spolehlivá a rychlá. S kotlíkovou dotací může být však ještě rychlejší. Zažádat si navíc můžete i zpětně. Stačí mít celou realizaci dobře zdokumentovanou a podloženou projektem. Nevíte, jak na to? Nevadí. V Tenauru si s tím poradíme raz dva.

Nechte žádost na profících

Každý rok podáváme desítky žádostí o Kotlíkové dotace. Podáme ji i za vás. Klíčem k naší úspěšnosti je perfektní a úplná dokumentace potřebná ke schválení žádosti. Ušetřete 80 % z nákladů na pořízení tepelného čerpadla i realizaci celé rekonstrukce domu. Pomůžeme vám vybrat vhodné tepelné čerpadlo a vypracujeme dokumentaci, která při podávání žádosti uspěje. Ekodesign je nejen ekologický, ale i ekonomický. Ušetříte tak přírodu i svou peněženku!