ZÍSKEJTE KOTLÍKOVOU DOTACI PRO STŘEDOČESKÝ KRAJ

Také ve Středočeském kraji lze stále podávat žádosti ve druhém kole kotlíkových dotací! Ale pozor, podatelna se pro dotační žádosti uzavře již 29. června 2018, proto se nevyplatí váhat. Ve hře jsou navíc již jen čekací místa na náhradnickém seznamu. Protože ale až 15 % žadatelů schválenou možnost nakonec nevyužije, je šance dosáhnout na státní příspěvek stále velká. Společnost Tenaur se navíc může pyšnit vysokou úspěšností podaných žádostí i širokým sortimentem tepelných čerpadel odpovídajících požadavkům na ekodesign.

Jak žádat o kotlíkové dotace ve Středočeském kraji?

Žádost lze odevzdat jak osobně, tak i elektronicky. Vždy musí být ale správně vyplněná a musí obsahovat všechny požadované náležitosti, jinak nebude schválena. Dotace se týkají výměny kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním energetické třídy 1 a 2 za zařízení splňující podmínky pro ekodesign. Součástí realizace již nemusí být další úsporná opatření a o dotace lze žádat i zpětně. Na tepelná čerpadla lze tak získat zpět až 80 % nákladů a peníze vám přijdou již dva týdny po schválení žádosti.

Naši specialisté mají s podáváním žádostí řadu zkušeností a vědí tak, čemu se vyhnout a co naopak neopomenout. Můžete se proto na ně spolehnout i při podávání žádosti a mít tak jistotu, že jste pro získání dotace udělali maximum. A pokud jste teprve v začátcích, pomohou vám samozřejmě vybrat ideální teplené čerpadlo v ekodesignu, které bude vhodné přesně pro vaši budovu a pozemek.

Kombinace tepelného čerpadla a fotovoltaiky

Máte jakýkoliv dotaz? Neváhejte se na nás obrátit

Ať už chcete možnost čerpání dotací jen zkonzultovat nebo nás chcete rovnou oslovit s celou realizací, neváhejte se nám ozvat. Můžete tak učinit písemně i telefonicky a v případě nejasností si lze domluvit schůzku v jenom z našich zákaznických center a vše si společně vyjasnit.

Načítám…

4 důvody, proč s námi

Poptejte tepelné čerpadlo ještě dnes


Rozšířená poptávka

Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.