KOTLÍKOVÁ DOTACE PRO PLZEŇSKÝ KRAJ STÁLE NEVYČERPÁNA

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Kotlíková dotace pro Plzeňský kraj nevyčerpána

Chystáte rekonstrukci, nebo právě řešíte výměnu svého zdroje vytápění? Pokud jste z Plzeňského kraje, tak pro vás může být zajímavá možnost získání dotace na pořízení tepelného čerpadla.

Kotlíková dotace výrazně zvyšuje atraktivitu a celkovou návratnost tepelného čerpadla. Tepelné čerpadlo díky ní představuje velmi dostupný a zcela konkurenceschopný zdroj tepla i teplé vody. Původ kotlíkové dotace vychází z evropských fondů a má za cíl zpřístupnění nízkoemisních zdrojů vytápění běžné domácnosti. Všechny oblasti, s výjimkou Hlavního města Prahy, tak mají možnost čerpat až 127 500 Kč na výměnu či pořízení vašeho zdroje vytápění.

Pokud tedy prostřednictvím některé ze společností zažádáte o kotlíkovou dotaci, vaše žádost bude s velkou pravděpodobností schválena a vy tak můžete mít tepelné čerpadlo třeba jen za 80 000 Kč. Díky takto výrazné úspoře se vám investice do tepelného čerpadla vrátí během pár let, než pokud byste topili plynem či uhlím.

Jak získat kotlíkovou dotaci v Plzeňském kraji?

Existuje řada kroků, které jsou nutné provést, abyste svoji dotaci na tepelné čerpadlo získali. Pokud bydlíte v Plzeňském kraji a v současnosti topíte například uhlím či dokonce lehkým topným olejem, pak je nejvyšší čas zažádat o dotaci na výměnu zdroje vytápění. Zažádejte o kotlíkovou dotaci a získejte výraznou finanční podporu na pořízení tepelného čerpadla.

Výhody

K hlavním výhodám patří nižší pořizovací náklady než u jiných typů tepelných čerpadel a také variabilita využití. Instalovat se dá totiž prakticky kdekoliv bez větších zásahů. Vyhnete se tak například nákladným a zdlouhavým zemním pracím a stavebnímu povolení.

  • životnost
  • záruka
Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Žádejte o kotlíkovou dotaci od Plzeňského kraje ještě dnes


    Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky