Kotlíková dotace Plzeňský kraj, stále otevřena

Je to neuvěřitelné, ale v Plzeňském kraji není aktuální vlna stále vyčerpána a stále běží. Neváhejte a ještě se přihlašte. Vypište poptávku na tepelné čerpadlo, zařídíme potřebné. Kotlíková dotace pro Plzeňský kraj byla vypsána 30. října 2017 a je možné ji čerpat až do jejího vyčerpání, které se blíží každým dnem. Pro podání potřebné přihlášky je tedy určitě ten pravý čas!

Získejte dotaci až 127 500 Kč na tepelné čerpadlo

Plzeňský kraj rozdává dotace na tepelné zdroje. Jedná se až o 127 500 Kč pro jednotlivce. Stačí splnit několik základních podmínek. Kotlíkovou dotaci navíc lze čerpat i zpětně. Kotlíková dotace razantně zrychluje celou návratnost tepelného čerpadla a současně výrazně snižuje cenu tepelného čerpadla. Ať už se chystáte instalovat tepelné čerpadlo vzduch / voda nebo méně instalovaný typ tepelné čerpadlo země / voda.

Jakou úspěšnost máme v získávání dotací pro naše klienty v Plzeňském kraji?

Nechceme se chlubit, ale úspěšnost námi podaných žádostí o kotlíkovou dotaci v Plzeňském kraji je velmi vysoká. Víme přesně, co vše musí být v podané žádosti. Víme, na jaká zařízení se dotace vztahuje a na která naopak ne. Pomůžeme vám tedy s výběrem vhodného tepelného čerpadla v tzv. Ekodesignu, tedy normě pro získání kotlíkové dotace. Za naši historii jsem podali již stovky přihlášek na kotlíkovou dotaci v Plzeňském kraji. Neváhejte se na nás obratit.

Jaké podmínky je potřeba splnit?

  • Fotodokumentace stávajícího kotle.
  • Doklad o kontrole technického stavu kotle na tuhá paliva.
  • Doklad/potvrzení z banky o majiteli účtu.
  • Písemný souhlas spoluvlastníků domu.

Nebojte se. Se všemi podklady vám rádi pomohou naše kolegyně. Všechny tiskopisy jsou samozřejmostí.