Jak lze ovládat tepelné čerpadlo na dálku?

Ovládání domácích spotřebičů na dálku už dnes není žádné scifi. Tepelná čerpadla jsou s moderními technologiemi navíc jedna ruka, a tak si u mnohých výrobců můžete dopřát opravdu velký komfort nejen při ovládání samotného spotřebiče. Součástí většiny tepelných čerpadel jsou již dnes přehledné ovládací panely, které jednoduše zobrazují veškeré potřebné parametry a umožňují i intuitivní ovládání a nastavení spotřebiče. A tohle všechno zvládnete i na dálku, ať už z kanceláře, nebo třeba cestou z dovolené. Vždyť kdo by se chtěl vracet do nevytopené domácnosti.

Ovládejte svou domácnost pomocí mobilní aplikace

Nainstalovat ji můžete do jakéhokoliv mobilního zařízení od chytrého telefonu po tablet. Ovládání i kontrolu vašeho zařízení tak máte vždy po ruce. To je praktické, že? S ovládáním je často navíc možné propojit i více spotřebičů. Pokud toužíte po takzvané chytré domácnosti, můžete mít na jedné obrazovce vše od čerpadla po zásuvky. Zní vám to jako výlet do budoucnosti? Tak vězte, že mobilní ovládání spotřebičů už je dnes běžná záležitost.

Posuňte svou domácnost na nový level

Ještě propracovanější ovládání můžete najít u systému Tengeo, který se skládá z vnitřní jednotky tepelného čerpadla vzduch / voda a propracovaného kontrolního systému, který vás mile překvapí a nadchne svým intuitivním ovládáním a praktickým pojetím.

Tengeo Control vám dá víc

Řada výrobců nabízí ovládání chytré domácnosti, které dokáže kombinovat hned několik okruhů. Tengeo dovede propojit komplexně všechny prvky do jediné aplikace a zajistit vám jejich pohodlnou obsluhu odkudkoliv, a to včetně otopné soustavy. Navíc si můžete přidávat prvky k ovládání i po dokončení instalace systému. Z jednoho místa tak zkontrolujete fotovoltaiku, vypnete zapomenutá rozsvícená světla v dětském pokoji, nastavíte teplotu termostatu a tak i výkon tepelného čerpadla a zapnete ohřev vody v bazénu, aby byla po vašem příjezdu z práce domů tak akorát přiravena k relaxaci. Nastavit si můžete řízení tepelného čerpadla podle počasí, nebo kontrolu domácnosti dle stavu domácí baterie. Vše pohodlně a hlavně s důrazem na úsporu energie i financí. Navíc nemusíte do systému napojit všechny nabízené spotřebiče. Tengeo Control bude skvělým pomocníkem i když nemáte bazén nebo domácí elektrárnu. A používat ho zvládne celá rodina.