Kotlíková dotace2018-03-27T14:08:33+00:00
Loading...

Získejte kotlíkovou dotaci

Proč mít tepelné čerpadlo od nás?

Nainstalováno přes 1000 čerpadel

Záruka 5 let na montáž i čerpadlo

21 let zkušeností

Kotlíková dotace – náhrada kotle za tepelné čerpadlo

  • Žadatel je fyzická osoba, vlastník/spoluvlastník rodinného domu k trvalému bydlení.
  • Starý kotel musí být na tuhá paliva s ručním přikládáním, napojený na otopný systém, en. třída 1 nebo 2 nebo žádná.
  • Mikroopatření již není od roku 2017 nutné.
  • Je možné žádat i na již realizované instalace.
  • Dotace 120.000 Kč (ve vybraných obcích 127.500 Kč).
  • Přijímání žádostí Plzeňský kraj: 31.10.2017

Nyní je nejvyšší čas na přípravu, instalujeme a zákazníkům připravujeme podklady pro bezproblémové získání dotace. Vyplňte Chci konzultaci nebo Chci nabídku, domluvíme vše potřebné (návrh řešení, fotodokumentace, technická prohlídka, žádosti ČEZ, …)

Reference klientů

Chci tímto poděkovat za návrh,dodávku, profesionální montáž a příkladný servis tepelného čerpadla,které jste mi instalovali v dubnu 2016. Tepelné čerpadlo,kromě vytápění velkého domu s dvěma byty,využívám i pro ohřev TUV,což je rychlé,úsporné a stále máme dostatek teplé vody i při větší spotřebě. Po ekonomické stránce ušetříme mnoho práce spojené s topením a cca 28 % nákladů na energii proti původnímu vytápění zčásti elektrokotlem a klasickým kotlem na pevná paliva (uhlí,dřevo).

pan Wuchterle

Chtěl bych Vaši firmu pochválit ! 😀 Firma, která nám tento týden prováděla zálivku Anhydritovým potěrem byla velmi spokojena s pokládkou podlahového topení a s tím související přípravou. Říkali, že takto dobře připravenou podlahu moc často nemají 😉 Pevně věřím, že i další spolupráce s montáží tepelného čerpadla dopadne ke spokojenosti všech.

Petr Cvacho, Všeruby u Plzně

Chtěli bychom poděkovat firmě Tenaur za skvělou a bezproblémovou práci při instalaci našeho tepelného čerpadla a jeho následný servis. Že jsme zvolili dobře, nám potvrzuje každoroční vyúčtování za elektřinu. Děkujeme“ MUDr. Iva Pešková, Mantov

MUDr. Iva Pešková, Mantov

MUDr. Iva Pešková, Mantov

Práce byly provedeny výborně. Pochvala za termín, kvalitu a hlavně za velmi kvalitní pracovníky. Můžu si jen přát. aby každá firma pracovala tak dobře jako TENAUR s.r.o.

PAVEL PANUŠKA, PŘEŠTICE

Žádejte o kotlíkovou dotaci ještě dnes


Rozšířená poptávka