BATERIE TENGEO PRO RODINNÝ DŮM S MOŽNOSTÍ DOTACE

Proč mít tepelné čerpadlo od nás:

Baterie pro rodinný dům

Ukládejte si nevyužitou energii na později. Pomůže vám v tom nově vyvinutá česká baterie pro rodinné domy. Vyděláte na tom více, než když ji budete posílat dál po síti. Fotovoltaická elektrárna v kombinaci s domácí baterií a tepelným čerpadlem je téměř dokonalý systém k zajištění energetické soběstačnosti domácnosti. Je to hospodárné a zároveň ekologické řešení nejen pro rodinné domy. Hodí se jak pro stávající zástavbu, tak pro novostavby. A proč je jen téměř dokonalé?

Tengeo přináší revoluční novinky

Samotnému systému něco chybělo a proto Tengeo přišlo s chytrým systémem Tengeo Control, díky němuž můžete řídit domácnost doslova odkudkoliv. Pravda, chytrých aplikací pro ovládání domácích spotřebičů je na trhu celá sousta, produkty Tengeo však tvoří ucelený a provázaný systém, který je schopný vzájemně komunikovat a fungovat na základě vlastních intuitivních rozhodnutí.

Výhody baterie pro rodinný dům

Baterie pro rodinný dům Tengeo Energybox

Jedním ze zmíněných produktů je chytrá domácí baterie Energybox, kterou lze napojit nejen na solární elektrárnu, ale také na tepelné čerpadlo, ideálně jednu z vnitřních jednotek z řady Tengeo Heat napojené na tepelné čerpadlo Mitsubishi Ecodan.

Domácí baterie má tři hlavní výhody

  1. Sluneční energii můžete využívat bez ohledu na počasí
  2. Vyhnete se výpadkům elektřiny
  3. Ušetříte hned několika způsoby

Baterie se dovede „domluvit“ s tepelným čerpadlem i elektrárnou a na základě předpovědi počasí dokáže rozhodnout, kdy je možné energii ukládat a kdy je naopak nutné ji dodat některému ze zařízení. Nemůže se vám tak stát, že přijdete do chladné nebo naopak přetopené domácnosti. Nastavit lze i čas, kdy je třeba začít ohřívat teplou

Načítám…
Tepelné čerpadlo vzduch voda

4 důvody, proč s námi

Nechte si spočítat, na kolik by vás celý systém včetně baterie vyšel


    Zjistěte si cenu tepelného čerpadla v naší kalkulačce.

    Vámi zadané osobní údaje bude jako správce zpracovávat společnost ČEZ Prodej, a.s., sídlem Duhová 425/1, 140 53 Praha 4, IČO 27232433, pro nabídku produktu nebo služby a přípravu smlouvy.Podrobnosti jsou uvedeny v Informaci o zpracování osobních údajů, najdete je zde.
    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky