Aktuality

Kotlíková dotace Plzeňský kraj, stále otevřena Kotlíková dotace Plzeňský kraj, stále otevřena

Je to neuvěřitelné, ale v Plzeňském kraji není aktuální vlna stále vyčerpána a stále běží. Neváhejte a ještě se přihlašte. Vypište poptávku na tepelné čerpadlo, zařídíme potřebné.

Pokračovat ve čtení
Kotlíková dotace Plzeňský kraj, 100% úspěch Kotlíková dotace Plzeňský kraj, 100% úspěch

Je 30.10.2017 a nám se podařilo zaregistrovat všechny naše zákazníky.

Pokračovat ve čtení
Kotlíková dotace Plzeňský kraj, start od 30.10.2017 Kotlíková dotace Plzeňský kraj, start od 30.10.2017

Nyní je nejvyšší čas na přípravu žádosti pro bezproblémové získání dotace. Žádosti se začnou podávat 30.10.2017. Vyplňte Chci konzultaci nebo Chci nabídku, domluvíme vše potřebné (návrh řešení, fotodokumentace, technická prohlídka, žádosti ČEZ, …). Žádná jiná firma neprovedla tolik instalací tepelného čerpadla na kotlíkovou dotaci jako my. Neriskujte a spolehněte se na profesionála. Aktuálně máme připraveno k podání 156 žádostí o kotlíkovou dotaci ve třetí vlně.

Pokračovat ve čtení
Tepelné čerpadlo a Fotovoltaika - svatba z rozumu Tepelné čerpadlo a Fotovoltaika - svatba z rozumu

Snižte závislost na dodavateli elektřiny, topte zadarmo Pořiďte si vlastní fotovoltaickou elektrárnu na střeše domu a k tomu nainstalujte tepelné čerpadlo s řídícím systémem Sun Control. Pryč je doba vysokých výkupních cen elektřiny, Váš zájem je vše spotřebovat doma. Inteligentní systém díky předpovědi počasí pozná, kdy si natopit do zásoby, kdy počkat na slunce a nebo na lepší počasí kvůli vyšší efektivitě provozu.

Pokračovat ve čtení
1000 instalací 1000 instalací

Od roku 1997, kdy jsme začínali, uběhlo hodně času. Po prvních kusových instalacích tepelných čerpadel vlastní výroby jsme se vypracovali až do velikosti firmy, která instaluje více jak 250 ks tepelných čerpadel ročně a tomu odpovídá její zázemí a velikost a kvalita pracovního týmu. Většina lidí nezná problematiku TČ a jednoduše věří, že mi jsme ti praví, kteří to udělají dobře. Děkujeme za důvěru, cítíme velkou zodpovědnost. Díky

Pokračovat ve čtení
Druhá vlna kotlíkové dotace stále běží Druhá vlna kotlíkové dotace stále běží

Druhá vlna byla zahájena 19.9.2016 v 8h a v 10h ten samý den byla ukončena kvůli vysokému zájmu.Neplatí to ale pro tepelná čerpadla.

Pokračovat ve čtení